Want to make creations as awesome as this one?

Transcript

Ітерактивний урок

мандруємо європою

5. Тест

4. Фото

8. Карта

3. Цікавинки

2. ЄС та УКраїна

6. ВІдео

1. Історія ЄС

ЗМІСТ

ДАЛІ

Історія створення Єс

ЗМІСТ
Дізнатись більше

Після двох руйнівних світових воєн у першій половині двадцятого століття (1914–1918 рр. і 1939–1945 рр.) люди були сповнені рішучості не допустити нічого подібного знову. У період з 1945 по 1950 рр. деякі європейські політики, зокрема Робер Шуман, Конрад Аденауер, Альчіде де Гаспері та Вінстон Черчилль, розпочали процес створення Європейського Союзу. Їхнє бачення полягало в економічному та політичному об’єднанні європейських країн заради забезпечення тривалого миру і процвітання.

ЗМІСТ

Дізнатись більше

Основними документами, якими на сьогодні визначається форма, зміст, а також процедура та механізми координації співробітництва між Україною та ЄС, є Угода про партнерство та співробітництво (УПС) від 16.06.1994 р. та Порядок денний асоціації між Україною та ЄС для підготовки та сприяння імплементації Угоди про асоціацію (ПДА) від 20.11.2009 р.

Історія відносин ЄС та Україна

ЗМІСТ

Subtitle

Представництво ЄС в Україні з’явилось у 1993 році. Україна – один з найбільших бенефіціарів програми «Еразмус+» серед країн Східного партнерства. ЄС надав країнам Східного партнерства близько 1 млрд євро на боротьбу з COVID-19. Україну запросили як спостерігача долучитися до Комітету з питань безпеки здоров’я ЄС, щоб отримати інформацію про передовий досвід у подоланні загроз. З початку дії безвізового режиму українці здійснили понад 50 млн поїздок до країн ЄС. З 2014 року Євросоюз виділив близько 15 млрд євро на підтримку реформ в Україні.

ЗМІСТ

Фото Пам'яток ЄС

ЗМІСТ

Продовжити ...

ВІкторина

ЗМІСТ

ViDEO

ЗМІСТ

карта