Want to make creations as awesome as this one?

Transcript

За честь, за славу, за народ!

(29 серпня - День пам'яті Захисників України)

Це не єдиний день у році, коли ми згадуємо, віддаємо шану, розповідаємо про тих, хто віддав життя, щоб відстояти Україну, її державність, незалежність і соборність. Але це особливий день, щоб разом зосередитися на пам’яті, шані і вдячності. Пам’ятаймо подвиг українських захисників і захисниць, які віддали життя за мирне майбутнє Українського народу на своїй землі! Ми знаємо, за що б’ємося і за що помирають найкращі сини та доньки України. За право бути собою і бути вільними. Переможемо заради майбутнього, заради всіх, хто загинув за нашу свободу! Вічна пам’ять загиблим, слава і честь живим захисникам України! І доки жива ця пам’ять – доти Україна нездоланна. Навіки Слава!

Патріотична акція "Сонях пам'яті"

"Що таке пам'ятати" (документальні фільми)

"Берегині на війні" (історії жінок, які загинули за Україну)

Ми воїни. Не ледарі. Не лежні.І наше діло праведне й святе.Бо хто за що, а ми за незалежність.Отож нам так і важко через те. Ліна Костенко

День пам'яті Захисників України

Це не єдиний день у році, коли ми згадуємо, віддаємо шану, розповідаємо про тих, хто віддав життя, щоб відстояти Україну, її державність, незалежність і соборність. Але це особливий день, щоб разом зосередитися на пам’яті, шані і вдячності. Пам’ятаймо подвиг українських захисників і захисниць, які віддали життя за мирне майбутнє Українського народу на своїй землі! Ми знаємо, за що б’ємося і за що помирають найкращі сини та доньки України. За право бути собою і бути вільними. Переможемо заради майбутнього, заради всіх, хто загинув за нашу свободу! Вічна пам’ять загиблим, слава і честь живим захисникам України!