Want to make creations as awesome as this one?

Transcript

Start

ПРИ ВИКЛАДАННІ ПРЕДМЕТІВ ПРИРОДНИЧО-МАТЕМАТИЧНОГО ЦИКЛУ

ЕЛЕКТРОННІ ОСВІТНІ РЕСУРСИ

+ info

 • обробку
 • редагування
 • зберігання даних
 • супровід навчального матеріалу
 • унаочнення розв’язування задач
 • тестування
 • відеоконференції
 • взаємодію між учасниками процесу

ЕОР передбачає

Info

Info

Info

Види ЕОР

Електронні практичні видання

Електронні довідкові видання

Електронні навчальні видання

01

03

02

Послідовність викладу

Науковість викладу матеріалу

Доступність

Практична орієнтованість

Інтерактивність

Наочність

ЕОР

Контроль знань

Закріплення нового матеріалу

Пояснення нового матеріалу

ЕОР можна успішно використовувати на всіх етапах уроку

Інтерактивні симуляції на порталі Phet.Colorado

Щоб симуляція стала частиною досвіду, отриманого в процесі навчання, за нею має відбуватися обговорення, де вирішуються проблемні питання: Що було зроблено? Які рішення були правильними? Неправильними? Які умови проведення експерименту змінювалися? Як це впливало на інші параметри, події, характеристики? До яких наслідків вони призвели? Для такого обговорення до кожної симуляції розроблені методичні рекомендації щодо проведення занять.

Симуляція – це імітація певної реальної речі, ситуації, чи процесу. Процес симуляції зазвичай включає відтворення деяких ключових властивостей чи поведінки обраної фізичної, чи абстрактної системи.Симуляцію використовують щоб продемонструвати можливі ефекти певних дій. Зазвичай симуляцію проводять коли експерименти над реальною системою неможливі, через її недосяжність, чи небезпеку або високу вартість таких експериментів

Thinglink - сервіс для створення інтерактивного зображення, який перетворює звичайні картинки в інтерактивні об'єкти. Інтерактивність зображення досягається за рахунок додавання в нього міток з текстовими підказками, посиланнями на відео, музику або зображення. Все це у будь-який момент можна відредагувати.

Info

Інтерактивні плакати

Info

Info

Info

Genially – одинз інструментів для створення всіх видів дидактичних ресурсів, презентацій, ігор, інтерактивних зображень, карт, ілюстрованих процесів, резюме тощо. Ідеально підходить для всіх рівнів освіти та електронного навчання. Працювати у ньому можна легко і швидко, так як він пропонує різні шаблони для створення ресурсів, великий вибір інтерактивності. Інтерактивність дозволяє давати коментарі до об'єктів, відкривати спливаючі вікна, робити гіперпосилання на слайди проекту та зовнішні ресурси.

Інтерактивні плакати

Інтерактивний аркуш

Інтерактивні робочі аркуші можна використовувати під час:

 • дистанційного навчання;
 • домашніх робіт;
 • роботи в класі на інтерактивній дошці

Інтерактивний робочий аркуш – це веб-сторінка, на якій можна розмістити навчальний матеріал і різного типу завдання для учнів. Можна завантажувати зображення і робити їх інтерактивними, додавати на них мітки з текстом, гіперпосиланнями, запитаннями, вікнами для введення тексту. Запитання можуть бути текстовими, а можуть бути у вигляді аудіофайлів. У багатьох завданнях можна задати відповіді для автоматичної перевірки.

Ourbook - це проста повністю безкоштовна платформа для створення авторських електронних книг. Книги можуть містити медіаоб'єкти: відео, карти, ігри, головоломки та інше. Готова книга публікується в бібліотеці, і автор отримує можливість поділитися книгою в мережі.

Електронні книжки

+ info

+ info

BooK Creator: простий інструмент для створення інтерактивної книги. Це мобільний інструмент, який містить 18 шаблонів і тем, реєстрація за допомогою Google акаунт, безплатно можна створити 40 книг, можна імпортувати книгу в Pdf, вбудований пошук зображень, завантажувати можна відеоконтент, а також власноруч записувати свої аудіо та відео файли.

Електронні книжки

Info

Info

Info

Info

Інтерактивні вправи та тести

Перехід на дистанційне чи змішане навчання змушує нас шукати ефективні прийоми організації онлайнової взаємодії учнів один з одним та викладача з учнями. Дистанційне навчання не завжди передбачає спілкування в синхронному режимі, а тому найбільш оптимальним є використання онлайнових тестів, анкет, інтерактивних вправ, кросвордів та ігор

+ info

+ info

+ info

Інтерактивні презентації

Презентації — це потужний інструмент, який дійсно продає продукти, ідеї, знання і досвід. Але вся проблема в тому, що привернути увагу, зацікавити і переконати онлайн аудиторію презентацією стає все складніше. Вже нікого не здивуєш гарними слайдами, зробленими в класичному PowerPoint. Слухачів «чіпляє» інтерактив, динаміка і нестандартні візуальні ефекти

Використання ЕОР створює широкі можливості для суттєвого підвищення якості навчального процесу, рівня засвоєння знань, а також зростання інтересу до навчання в цілому. Більш того, є можливість «конструювати» уроки та інші навчальні заняття, визначаючи їх оптимальний вміст, форми і методики навчання; сприяє організації навчального процесу не тільки в традиційно-урочній, але і в проектній та дистанційній формах навчання. Важливо пам'ятати також, що електронні ресурси не замінюють викладача і підручники, але в той же час створюють принципово нові можливості для засвоєння матеріалу

THANKS!