Want to make creations as awesome as this one?

Transcript

w Dąbrowie Górniczej

im. Mikołaja Kopernika

Szkoła Podstawowa nr 3

8.

Świetlica

Laboratorium Przyszłości

Mikołaj Kopernik

7.

Biblioteka

6.

Zielona Pracownia

1.

Parter

2.

Klasy I-III

3.

Aula

4.

Plac Zabaw

5.

Piętro I i II

Poznaj SP3!

Nasz Patron

Powrót

„Zielona pracownia” – „LABORATORIUM TAJEMNIC NATURY” ma posłużyć do pobudzania wyobraźni dzieci podczas aktywnych zajęć i wykonywania ciekawych eksperymentów!

Nasza Zielona Pracownia!

Laboratorium Tajemnic Natury

Powrót

„Laboratoria Przyszłości” to inicjatywa edukacyjna realizowana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Celem inicjatywy jest wsparcie wszystkich szkół podstawowych w budowaniu wśród uczniów kompetencji przyszłości z tzw. kierunków STEAM (nauka, technologia, inżynieria, sztuka oraz matematyka).

To tutaj dzieje się magia...lub technologia:)

Laboratorium Przyszłości

Powrót

Aula szkolna to miejsce gdzie odbywają się wszystkie ważne dla szkoły wydarzenia, akademie i apele. To tutaj mają miejsce dyskoteki, spektakle teatralne organizowane zarówno przez uczniów szkoły, jak również gości z zewnątrz. W auli spotykamy się również podczas koncertów i konkursów. Jest to miejsce, które łączy całą społeczność szkolną.

Serce Szkoły

Aula

Powrót

Nasza biblioteka to miejsce wytchnienia, odpoczynku i spokoju. Można tutaj wypożyczyć wiele ciekawych książek, skorzystać z czytelni lub po prostu miło spędzić czas :)Biblioteka bierze udział w wielu inicjatywach m.in. w Ogólnopolskim Konkursie Wielka Liga Czytelników.Wieczory fimowe, organizowane właśnie w bibliotece, na dobre stały się już szkolną tradycją.

Miejsce dla zaczytanych i nie tylko...

Biblioteka

Powrót

W czasie pięknej pogody, nasi uczniowie mogą skorzytać z atrakcji na świeżym powietrzu: do dyspozycji jest plac zabaw z tyrolką, obiekt sportowy do gier zespołowych oraz nasz "Rajski Ogród".

Ogródek i obiekt sportowyna świeżym powietrzu

Plac Zabaw

Powrót

Na parterze znajduje się wejście do szkoły, świetlica i aula. Przechodząc obok świetlicy dojdziemy do szkolnej stołówki- serwującej pyszne obiady oraz do I piętra przeznaczonego dla najmłodszych uczniów. Idąc w kierunku auli dojdziemy do schodów na I piętro, gdzie uczą się starsi uczniowie.

Skrzydło budynku dla najmłodszych uczniów

Parter oraz Klasy I -III

Powrót

Piętro I

Piętro II

Na pierwszym piętrze znajduje się sekretariat, gabinet dyrektora, obiekt sportowy z salą gimnastyczną, hol ze stołem do ping-ponga oraz hol główny.Piętro drugie to między innymi biblioteka. Na obu tych piętrach znajdują się sale lekcyjne uczniów klas IV-VIII.

Piętro I i II

Powrót

W naszej świetlicy, dzieci mogą bezpiecznie spędzać czas przed i po lekcjach. Oferowana jest im pomoc w odrabianiu prac domowych, zajęcia komputerowe oraz różnorodne ciekawe aktywności.Tutaj zawsze jest co robić!

Z nami nie ma nudy!

Świetlica