Want to make creations as awesome as this one?

Transcript

ISESEISVA ÕPPIMISE PÄEV

alusta

Õppepäeva struktuur

Tänase õppepäeva ülesannete teema on "Vesi".Vajalik on lahendada kõik ülesanded. Kokkuvõttev hinne läheb:7. klassi korral loodusõpetusse;8. klassi korral bioloogiasse.Ülesannete lahendamise tähtaeg on neljapäev, 9. märts.

ABI

järgmine

Teamsi sisselogimine (1)

Ülesanded leiad Teams-keskkonnast.Teamsi sisselogimine 1) Mine kooli kodulehele ning sisene Office365 nupu kaudu. 2) Järgmiseks sisesta kasutajatunnus, milleks on sinu kooli meiliaadress (eesnimi.perekonnanimi@jarveotsa.ee) (nimed on ilma täpitähtedeta). Need, kellel on kaks eesnime peavad proovima järgmisi kombinatsioone eesnimi-eesnimi või eesnimi.eesnimi või eesnimieesnimi.

ABI

järgmine

eelmine

Teamsi sisselogimine (2)

3) Parooliks on see parool, millega sisened kooli arvutisse ja mis algab Pwd..........4) Teamsi saad ainult veebiversiooni kaudu, ära kasuta töölaua rakendust.7. klasside grupp on 7. KLASSIDE ISESEISVA ÕPPIMISE PÄEV 8. klasside grupp on 8. KLASSIDE ISESEISVA ÕPPIMISE PÄEVJuhul kui oled oma parooli unustanud või tekib probleem, kasuta abinuppu!NB! KUI SA EI SAA TEAMSI SISSE, SIIS SEE EI VABASTA SIND ÜLESANNETE LAHENDAMISEST. PROBLEEMIDE KORRAL KÜSI ABI.

ABI

järgmine

eelmine

KÜSIMUSED, ARUSAAMATUSED, PROBLEEMID

Küsimuste, arusaamatuste ja probleemide korral võid pöörduda järgmiste õpetajate poole:Helle Kiviselg helle.kiviselg@jarveotsa.eeAndra Pikkel andra.pikkel@jarveotsa.eeEsper Kaar esper.kaar@jarveotsa.ee

TAGASISIDE

Palun anna oma hinnang tänasele õppepäevale.

järgmine

eelmine

IMELIST PÄEVA JÄTKU!