Want to make creations as awesome as this one?

More creations to inspire you

SEVEN WONDERS INFOGRAPHIC

Horizontal infographics

7 CONTINENTS

Horizontal infographics

A2 - ABENTEUER AUTOBAHN

Horizontal infographics

EUROPE PHYSICAL MAP

Horizontal infographics

TEN WAYS TO SAVE WATER

Horizontal infographics

GRETA THUNBERG

Horizontal infographics

FIRE FIGHTER

Horizontal infographics

Transcript

У 2021 році Українськийінститут книгипровів мистецькийконкурс «Книжкові проєкти до 30-ї річниці незалежності України». Так світ побачили 112 актуальних книг.

"Історичний екскурс у минуле України"

Вчорашні події сьогодні – вже історія. І ми –її невід’ємна частина. Кожен розгорт цієї книги – «щоденник» одного року, те, чим переймався і чому радів наш народ. Помандруймо в часи, коли снікерси й кока-кола тільки снилися і в ті, коли направо й наліво роздавали «наколоті апельсинки». Згадаймо рекорди і провали, покращання і зради, культові пісні, книжки, фільми… Все те, що зробило нас нами. Ця книга – ностальгійна. Ми розгорнемо її через рік-два, глянемо на пережите і похвалимо себе за мужність. «Книга – мандрівка. Незалежність» - не просто суспільно – політичне видання, це захоплива книжка і для сімейного читання, і для дітей. Нумо знайомитися ближче!

Протягом багатьох століть на теренах України творились велична історія та самобутня культура, формувались яскраві народні звичаї та традиції. Ця книжка стане чудовим подарунком для маленьких українців, які прагнуть більше знати про історію, культуру та природні багатства своєї Батьківщини. У ній вміщено добірку цікавих розповідей, що виховуватимуть у дітей любов до рідного краю й гордість за свою державу. Книжку написано живою, образною мовою й чудово ілюстровано, що допоможе легко зрозуміти й запам’ятати багато цікавих і важливих фактів про нашу країну: відки походить назва «Україна», що означає наш герб і прапор; цікавинки з історичного минулого України; визначні міста й місця країни; видатні українці; особливості української мови; рослинний і тваринний світ України; традиційне житло, інтер’єр, одяг українського народу; родинні традиції й свята українців.

Історія - це нудно і незрозуміло? Герої цієї книги спершу теж так думали. Але одна цікава знахідка може підштовхнути до того, щоб познайомитися з українською історією ближче - і виявити, що вонa можe бути зaхопливою, яскравою і такою близькою до кожного. Четверо друзів беруться дослідити нашу історію, дізнатися хто жив на наших землях, хто боровся за незалежність, чому українці саме такі. І виявилось, що вивчення історії вкрай важливе та неймовірно цікаве ще з періоду динозаврів.

Перше ілюстроване видання про Хотинську битву 1621 року. Ця подія, яка трапилася 400 років тому, стала непересічною в українській історії. Незаперечне її значення як для буковинського краю, так і для всієї Європи. В артбуці вміщено інформацію про битву в контексті європейської історії: історичні свідчення, архівні документи, репродукції картин відомих українців та світових художників. Хотинську битву висвітлено не як локальну подію, а як таку, що зачепила найбільші країни того часу.