Want to make creations as awesome as this one?

Transcript

WITAMY w Szkole Podstawowej nr 67

Poznaj nas

Co tu robimy?

Przeglądając prezentację klikaj na kolorowe elementy.

"Działanie jest dla mnie pasją, sen­sem życia. Muszę ro­bić, rzeczy bar­dzo ważne, przek­raczające mnie, mo­je życie. Bez ta­kiego działania za­nudziłbym się na śmierć." Jacek Kuroń

Mały Informatyk

Świetlica

Biblioteka

Klasy sportowe

Imprezy wspólne

Radiowęzeł

Zamiast książki i zeszytu

Ruch to zdrowie

Poza lekcjami

Lekcje w plenerze

Pomagamy

https://view.genial.ly/608ba4e2f612ad0d15bea5de/presentation-copy-dobble-disney-postacie-z-bajek https://view.genial.ly/6082696c7c53cd0d81eade8b/interactive-content-memory-postacie-bajkowe

Do zobaczenia w nowym roku szkolnym 2023/24!

A naukę zawsze wspiera ruch, więc się chętnie rusza każdy mały zuch.

Nauka do głowy zawsze lepiej wchodzi, gdy w plener wyruszą naukowcy młodzi.

Zwiedzamy, przeżywamy, doświadczamy- czyli wycieczki, spotkania, projekty, wszystko to bawi i uczy zarazem, kiedy działamy na umysł obrazem.

Komputer, Internet dzisiaj to podstawa, to świetna nauka, ale i zabawa, więc poznajemy wirtualny świat i już z technologią każdy za pan brat.Ważne jest też programowanie i specjalnych wzorów rozszyfrywanie.

Choć chętnie piszemy, liczymy, czytamy z książki i zeszytu co dzień korzystamy, to aby wzmocnić ich oddziaływanie, interaktywnych tablic mamy wspomaganie. Lubimy też robić różne doświadczenia i obserwować, co się wokół zmienia.

Uroczystości, święta, bale, ważne wydarzenia, ciekawe spotkania, wszystko to nas razem łączy, integruje i sprawia, że każdy uczeń dobrze się tu czuje.

Biegać, skakać, tańczyć, pływać, co dzień ruchu moc zażywać. To domena klas sportowych, gdzie pisanie i czytanie uzupełnia też pływanie.

więcej

po nauce i zabawie, kiedy lekcje już skończone, a rodzice jeszcze w pracy, to świetlica oczekuje, dziećmi się zaopiekuje. Tu zabawki, klocki, gry i zajęcia do wyboru oraz korzystanie z dworu.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100072159260774

Gdy ochota komuś przyjdzie na czytanie i lektury, wtedy w bibliotece znajdzie książek stosy oraz góry.

ETHICS

https://www.facebook.com/biblioteka.sp.67

Co robimy w klasie sportowej?

Pomagamy i dbamy! Uczniów na pomoc drugiemu- uwrażliwiamy, dary piękne zbieramy. O środowisko dbamy i Akcje Sprzątania Świata urządzamy. O zdrowym żywieniu nie zapominamy. Uczniów dbać o siebie uczyć zaczynamy.