Want to make creations as awesome as this one?

Transcript

Вигадка

Правда

чи

Почати

Чорногорія веде всі розрахунки в євро, проте до складу Єврозони не входить.

Правда

Вигадка

Питання 1/5

Питання 1/5

Чорногорія не має власної валюти. З 1996 року німецька марка була де-факто валютою у всіх приватних та банківських операціях і вона була офіційно затверджена як валюта Чорногорії в листопаді 1999 року. Марка була замінена на євро в 2002 році без отримання дозволу від Європейського центрального банку.Це означає, що євро не є там законним платіжним засобом, проте уряд та населення відносяться до нього як до такого.

Правда

Далі

Правда

Вигадка

Питання 2/5

Найменша країна, що входить до Європейського союзу - Ватикан

Питання 2/5

Далі

Існують 4 країни, які не входять до Європейської Унії, проте перейшли на євро на внутрішньому ринку. Це місто-держава Монако поблизу Франції, анклав Ватикан у Римі, карликова держава Андорра між Францією та Іспанією та Найсвітліша республіка Сан-Марино в Італії.Найменша країна, що входить до Європейського союзу — республіка Мальта, територія якої менша навіть за Люксембург і о.Кріт..

Вигадка

Найбільша країна ЄС — Франція

Правда

Вигадка

Питання 3/5

Питання 3/5

Найбільшою за площею країною Європи, що повністю перебуває в її межах, є Україна, за населенням — Німеччина. А от за площею у Євросоюзі поки що - Франція.

Правда

Далі

Правда

Вигадка

Питання 4/5

Наймолодша країна Європейської Унії — Естонія, яку прийняли в спільноту у 2004 році.

Питання 4/5

Естонія дійсно стала частиною ЄС у травні 2004 року, разом зі Словаччиною, Мальтою, Литвою, Латвією, Угорщиною, Словенією, Словаччиною, Чехією та Польщею.Проте наймолодша країна - Хорватія, яку прийняли в спільноту у 2013 році.

Далі

Вигадка

31 січня 2020 року, Великобританія вийшла з Євросоюзу.

Правда

Вигадка

Питання 5/5

Хочу ще

Питання 5/5

Правда

Ти Молодець! Чудово Впорався!