Want to make creations as awesome as this one?

Transcript

Видання від УІК (2022)

Підліткові проблеми та їх вирішення

Підлітковий вік - це таємний момент, коли все вирішується Ф.Караманья

SOURCE: How to talk to your children about bullying UNICEF

Аллен Д. Gtnnsng Things Done? або Як навчитися контролювати власне життя у мінливому світі. Поради для підлітків / Д. Аллен. – Київ: Видавнича група КМ-БУКС, 2020. – 288 с. Книга покликана допомогти підліткам витримувати неймовірний тягар зайвої інформації, яка щодня вривається у їхнє життя, надавши набір інструментів для зниження стресу та концентрації уваги. Водночас у них зросте прагнення до креативу, впевненість у собі, що даватиме радість від досягнень. Цей посібник стане в пригоді підтліткам, які хочуть творити плідне й ефективне майбутнє. Відкрити для себе потужні методи досягнення успіху в школі, на позакласних заняттях та в повсякденному житті, завдяки яким не відчуватиметься стрес.

Луб'яна О. Л. Я більше не можу! Антикризові рецепти для мами / О. Л. Луб'яна. – Харків: "Основа", 2021. – 127 с. Книжка складається з окремих історій про найбільш поширені проблеми сучасних жінок-матерів і містить фахові поради щодо того, як їх вирішити або їм запобігти… Для кого книга? Для жінок 25+, які прагнуть емоційної стабільності та шукають шляхи вирішення непростих ситуацій у родині. Чому ця книга? Чи траплялося у вашому житті так, що негативні емоції накривали з головою, і ви ясно відчували: все, я так більше не можу! Якщо вам хоча б раз хотілося бігти світ за очі від проблем та криз з власними дітьми, чоловіком, батьками, роботою, сусідами, хатніми тваринами, тоді ця книжка для вас. Та, навіть, якщо таких думок у вас ще не виникало, книжка підкаже, як не потрапляти у глухі кути проблемних ситуацій.

Хауенсчайлд Л. Цілком дівчачі штукенції / Л. Хауенсчайлд. — Харків: Юнісофт, 2019. — 96 c. Дане видання — душевна дівоча розмова про все наболіле й потаємне. Чому вранці так важко вилізти з ліжка? Чому тепер домашні завдання ти робиш в останню мить? І чому червонієш як рак, коли до тебе заговорить хлопець?.. Авторка відповідає на безліч дівочих запитань, допомагає зрозуміти себе, а також порозумітися з батьками й однолітками. На сторінках книжки читачок чекають не лише цікаві розповіді, а й корисні поради та дотепні тести, які так весело проходити разом із подругами

Айнвольт І. Читати заборонено! (Майже) таємний посібник / І. Айнвольт. – Чернівці: Книги – XXI, 2019. – 118 c. Ця книжка про підлітків. Точніше, про те, що відбувається з тілом, коли воно «росте в усі боки», про нові відчуття, які виникають під час пубертату, про силу-силенну нових запитань, думок і проблем. А ще про те – і це надзвичайно важливо! – як говорити про все це відверто і як знаходити чесні відповіді на всі запитання.

Обережно: хлопці! / за ред. Н. В. Зотова. – Харків: ВД "Школа, 2020. –304 с. Що робити, коли відбуваються зміни з тілом і душею? Коли виникає безліч запитань, про які ти соромишся запитати в батьків, а у твоїй голові замість формул літають флюїди кохання? Як не вчинити дурниць, не заблукати в лабіринтах почуттів і розібратися в психології дивних створінь – хлопців? Видання розповідає про кохання та зраду, про фізіологічну та емоційну зрілість, про те як дівчачі та хлоп'ячі світи перехрещуються... І що в результаті цього перехрещування можуть і діти з'явитись. Книга дасть відповіді на ці й багато інших запитань, істотно полегшить життя і підліткам, і батькам, а також порадить, навчить, підкаже.

Ці та інші книги за темою ви можете знайти у фондах Полтавської обласної бібліотеки для юнацтва імені О. Гончара та в електронному каталозі : 1. Відде К. Посібник з виживання для дівчат: про тіло, школу, кохання й інші труднощі підліткового віку / К. Відде . – Київ: Книголав, 2020. – 256 с. 2. Грінченко С. О. Я підліток. Відверта розмова з батьками / С. О. Грінченко. – Харків: Основа, 2020. – 144 с. 3. Зіцер Д. Свобода від виховання / Д. Зіцер. – Харків: Vivat, 2016. – 272 с. 4. Мартиненко О. А. Як навчити вашу дитину спілкуватися і дружити / О. А. Мартиненко. –Харків: Ранок, 2019. – 128 с. 5. Мартиненко О. А. Як розвинути інтелект вашої дитини / О. А. Мартиненко. – Харків: Ранок, 2019. – 144 с. 6. Мартиненко О. А. Як навчити вашу дитину володіти емоціями / О. А. Мартиненко. –Харків: Ранок, 2019. – 144 с. 7. Мельниченко Н. #ЯНеБоюсьСказати: найвідвертіша книжка для підлітків / Н. Мельниченко. – Харків: Фоліо, 2017. – 213 с. 8. Пелегріно П. Мистецтво виховання / П. Пелегріно. – Львів : Свічадо, 2013. – 152 с. 9. Подоляк Л. Г. Психологія вищої школи. Практикум: навч. посіб. / Л. Г. Подоляк. – Київ: Каравела, 2018. – 336 с. 10. Тараріна О. Бути собою. 10 гаджетів для щастя / О. Тараріна. – Київ: Агенція ІРІО, 2020. – 150 с.