Want to make creations as awesome as this one?

More creations to inspire you

Transcript

Ми прагнемо миру!

Жити у злагоді, працювати разом на збереження миру на всій планеті - ось першочергове завдання людства!

(21.09 - Міжнародний день миру)

За ініціативою Генеральної Асамблеї ООН цей день відзначають в усьому світові як день всесвітньої відмови від насильства й вогню. Відповідно до резолюції від 30 листопада 1981 року святкування Міжнародного дня миру відбувалося кожного третього вівторка, у день відкриття чергової сесії ООН. Проте в резолюції від 7 вересня 2001 року Генеральна Асамблея ООН прийняла постанову, за якою Міжнародний день миру відзначають щороку 21 вересня. Цього дня ООН закликає всі країни зупинити військові дії і хоча б на 24 години припинити проливати кров. Відмова від насильства і воєн - необхідна умова для подальшого розвитку людства. У межах святкування Міжнародного дня миру проходять заходи, мета яких - привернення уваги до проблеми миру і ефективних способів його досягнення. Невід’ємною процедурою початку святкових заходів служить символічний передзвін Дзвону миру.

На сьогодні для нашої держави це свято є особливо значимим. Кожен свідомий українець мріє про якнайшвидше припинення бойових дій в Україні, про повернення рідних, близьких, друзів, про мирне небо над головою, про світле майбутнє дітей, про загоєння нестерпних ран у людських серцях!

Найбільш миролюбні держави - Ісландія, Нова Зеландія, Португалія, Австрія та Данія.

Голуб Миру «Із давніх-давен символом миру вважався голуб. У країнах Сходу цей птах - священний, добрий вісник богів. Існує легенда про те, як голубки богині кохання Венери звили гніздо в шоломі бога війни Марса. У свою чергу, Марс, щоб не руйнувати пташину оселю, відмовився від військових дій, які могли б принести великі людські втрати. Найбільшу популярність вислів «голуб миру» отримав після закінчення Другої світової війни. Саме в цей час відомим художником Пабло Пікассо було створено емблему: це був білий голуб, який ніс у дзьобі оливкову гілочку. Голуб - прагнення до польоту, свободи, миру. Білий колір - символ чистоти, чесноти, радості. Оливкова гілка - символ перемоги, миру та примирення.»

Нам не треба війни, не треба - Ми за спокій і мир на Землі, Щоб не коршаки в чистому небі, А космічні пливли кораблі, Щоб щасливо зростали діти І не бачили жаху війни, Щоб зловісний воєнний вітер Був розвіяний вітром весни. Вітром правди і сили людської - Силу ту не здолати в віках - Нас даремно лякають війною, Міць народу - в народних руках! Нам не треба війни, не треба - Ми за спокій і мир на Землі. Щоб не коршаки в чистому небі. А космічні пливли кораблі.

Хода Миру У 1986 році в цей день з ініціативи філософа-миротворця Шрі Чінмоя вперше пройшла символічна Хода Миру. Тепер щороку в Міжнародний день миру ООН люди більш ніж у 100 містах по усьому світові беруть участь у Ході, висловлюючи безумовну підтримку Організації Об'єднаних Націй у її роботі, спрямованої на мир. Учасники Ходи несуть прапори Організації Об'єднаних Націй чи своїх країн. Вони бачать у цьому можливість для людей усіх національностей, культур і ідеологій сконцентруватися на якостях людського духу, що формують основу для встановлення міцного миру. Організаторами Ходи Миру є неурядові організації разом з організацією «The Peace Meditation at the United Nations» - групою, що складається з її представників і співробітників ООН.

Голубко біла, ти лети у світ, Хай буде мир у небі голубому. Бо голуб миру, кажуть з давніх літ, Приносить радість родові людському.