Want to make creations as awesome as this one?

Transcript

Start

Нова Пошта

Історія успіху без протекторату

2001 рік

і всього 7 тисяч доларів для старту

Засновники компанії

В'ячеслав Климов і Володимир Поперешнюк побачили великий потенціал в цьому сегменті ринку й після коротких вагань створили свою «Нову пошту».Успіх звісно прийшов не одразу, адже люди з величезною недовірою ставилися до всього нового та не поспішали користуватися новоствореною службою доставки.

В'ячеслав Климов

" За перші три тижні роботи «Нова пошта» не отримала жодного замовлення. Утім, ми не опускали руки й вперто продовжували свій «телефонний» бізнес "

Перша перемога

Першою великою доставкою стало перевезення з Київського СІЗО дерев'яної тари з-під копченої риби загальною вагою 200 кг. Це була справжня перемога, адже про такий об'єм перевезень можна було тільки мріяти. І цей солодкий смак успіху не міг зіпсувати навіть дещо сумнівний аромат вантажу.

У 2004 році «Нова пошта» отримує першого серйозного партнера. Компанія «Мобілочка» заключає з компанією довгостроковий контракт на доставку мобільних телефонів у найбільші міста України.

Як Нова Пошта мобілки возила

2007 - 2008 роки

80%

Криза - для успіху

У 2007 році «Нова пошта» отримала свій перший прибуток, тобто через шість років з початку роботи. А вже наступного року в Україну прийшла міжнародна фінансова криза.

Кількість відділень мережі з цього часу збільшується. Так, 2009-го їх було вже 80, а 2010-го – 140.У такий спосіб компанія не лише остаточно закріпилась на ринку експрес-доставки, але й обігнала своїх конкурентів

Зміна маркетингової стратегії та мотивація персоналу

2014 рік

Окупація та міжнародні ринки

2014 рік для «Нової пошти», як і для всієї України, став одним із найтяжчих випробувань. Проте вони не здавалися. Вагомим поштовхом для розвитку стало відкриття представництв у Грузії і Молдові. «Нова пошта Глобал» вже за рік змогла закріпитись на ринку міжнародної доставки та зарекомендувати себе, як надійний партнер для багатьох європейських компаній.

2015 рік

"Нова пошта" остаточно перестала бути звичайним сервісом доставки. Вона починає пропонувати цілий комплекс різноманітних логістичних і фінансових сервісів.Водночас компанія презентує мобільний застосунок, який дозволяє самостійно створювати відправлення, керувати ним і відстежувати його переміщення.

У 2015 році

100 МІЛЬЙОНІВ ПОСИЛОК НА РІК!

2018 рік

Ще більш відома!

Збільшення об'ємів відправлень до 100 млн посилок за рік змушує керівництво компанії замислитись про автоматизацію обробки вантажів.

Write your title here

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mauris sodales id elit et ultricies. Etiam ac purus in lorem vestibulum mattis sed at sem. Pellentesque eget urna venenatis felis accumsan sollicitudin.

Сьогодні «Нова пошта» – це найбільший в Україні сервіс експрес-доставки. Має понад 8700 відділень, а за 2020 рік компанія відправила більш ніж 300 млн посилок і вантажів.

2022 рік

Thanks!