Want to make creations as awesome as this one?

Transcript

Start

Що таке Internet-маркетинг?Які існують види інтернет-реклами?Які переваги і недоліки такої реклами?

Електорнна комерція і реклама в мережі Internet

+ info

Що таке Internet-маркетинг?

Internet-маркетинг - це комплекс соціальних та управлінських процесів, які спрямовані на якнайповніше задоволення потреб споживачів у мережі Internet при формуванні пропозиції і системи обміну товарів і послуг за допомогою інформаційних комунікаційних технологій.

Як маркетинговий канал Internet відрізняється серед інших комунікаційних засобів такими характеристиками, як:

Віртуальні спілки

Низька вартість

Мультимедійність

Доступність та гнучкість

. Інтерактивність

Трекінг

Таргетинг

02

01

03

07

06

05

04

Види інтернет-реклами

Це просування послуг та продуктів бренду в таких мережах як Facebook, Instagram, Twitter, Pinterest.

Реклама у соціальних мережах

Це маркетинговий інструмент, який дозволяє спілкуватися з аудиторією за допомогою листів. Він є одним з найстаріших каналів, що динамічно розвиваються на ринку.

Email маркетинг

Рядок пошуку є відправною точкою шляху покупця. Після введення ключового слова користувачі переважно переглядають результати першої сторінки видачі.

Пошуковий маркетинг

Види інтернет-реклами

Це вид реклами, що швидко зростає в інтернеті, яку створюють у відеоформаті і розміщують на таких сервісах, як YouTube, Vimeo, DailyMotion і Vine.

Відеореклама

У певному сенсі, це альтернатива банерній рекламі. Компанії платять популярним ресурсам як за розміщення промо-матеріалів у своїх публікаціях.

Нативна реклама

Банерна, або медійна реклама - це найстаріший вид реклами в інтернеті (старше за неї тільки email-розсилки).

Банерна реклама

Види інтернет-реклами

Це реклама на смартфонах та планшетах. Компанії можуть рекламувати себе за допомогою SMS після того, як користувач підпишеться або за допомогою медійної реклами в браузері, оптимізованої під мобільні пристрої.

Мобільна реклама

Ця технологія дозволяє привертати увагу користувачів, коли вони є онлайн.Повідомлення з'являються в нижньому правому куті екрана і після натискання на них користувачів перенаправляють на певну сторінку.

Web-push повідомлення

•Високий швидкісний показник передачі інформації та даних, швидкий процес створення. •Підтримка інтерактивного зв'язку зі споживачем, відповідь на всі питання, що його цікавлять. •Можливість безпосередньо впливати на цільову аудиторію. •Кількість глядачів, які переглядають рекламу, залежить від її бюджету. •Тривалість ефекту. •Природний процес зростання списку запитів без збільшення коштів, що витрачаються. •Низька собівартість одного відвідувача.

ПЕРЕВАГИ

•Результативність відстрочена за часом. •Для корекції рекламного ролика знадобиться певний час. •Реклама може сьогодні зацікавити, а завтра – зовсім не цікава •Атака поштової реклами (SPAM) •Висока вартість кампанії. .

НЕДОЛІКИ

vs

Використання нових можливостей Інтернету перевело електронну комерцію на якісно новий рівень. У результаті цього асортимент товарів, що продаються через Мережу, значно розширюється, а обсяги продажів неухильно зростають не дивлячись на всі існуючі проблеми онлайнового бізнесу.