Want to make creations as awesome as this one?

More creations to inspire you

SEVEN WONDERS INFOGRAPHIC

Horizontal infographics

7 CONTINENTS

Horizontal infographics

A2 - ABENTEUER AUTOBAHN

Horizontal infographics

STEVE JOBS

Horizontal infographics

OSCAR WILDE

Horizontal infographics

TEN WAYS TO SAVE WATER

Horizontal infographics

NORMANDY 1944

Horizontal infographics

Transcript

Larry Shaw

Niebiańskie nagrody

https://www.niebodowynajecia.eu/

Niebiańskie nagrody

Oliwia Baltazaklasa 5SP im. Św. Jana Pawła IIRadziszów

Niebiańskie nagrody

Laura Singhklasa 1Zespół Szkół Ekonomicznychim. Jana Amosa KomeńskiegoLeszno

Niebiańskie nagrody

proszę o kontakt

Niebiańskie nagrody

proszę o kontakt

Niebiańskie nagrody

Natalia Waluśklasa VIIISP 357 Warszawa

Niebiańskie nagrody

Zuzia Graszkklasa 5proszę o kontakt

Niebiańskie nagrody

Aleksander MachKlasa VIIIproszę o kontakt

Niebiańskie nagrody

Maria Szyburskalat 10 :)SP 166Łódź

Niebiańskie nagrody

Zuzanna Szynkiewiczklasa 8SP nr 6Mława

Niebiańskie nagrody

Sara RybakowskaKlasa 1 (liceum)Kartuzy

Niebiańskie nagrody

Natalia TatarudaZespół Szkół Budowlanych im Wojska PolskiegoLegnica

Niebiańskie nagrody

Zuzanna JanowiczSP 4Kętrzyn

Kocia nagroda

Aleksandra SzyjkaKlasa 3Salezjańaskie Liceum OgólnokształcąceLublin

Nauczyciele

3 miejsce

Beata GóreckaIII LO Kalisz

Nauczyciele

2 miejsce

Roman PrzewoźnikSP nr 3Dębica

Nauczyciele

1 miejsce

Elwira PanekSP 5Lębork

Nagrody specjalne

ula_clarise_art

Nagrody specjalne

ula_clarise_art

Mateusz Włodarczykklasa VIIIZespół Szkolno-Przedszkolnyw PolnicyCzłuchów

Nagrody specjalne

ula_clarise_art

proszę o kontakt

Nagrody specjalne

ula_clarise_art

Laura LabzaKlasa 7SP nr 5Tczew

Uczniowie

I kategoria - rysunek i malarstwo3 miejsce

Wiktoria Głogowskaklasa 8Zespół Szkolno-PrzedszkolnyBrzeszcze

Uczniowie

I kategoria - rysunek i malarstwo3 miejsce

Julia Głogowskaklasa 8Zespół Szkolno-PrzedszkolnyBrzeszcze

Uczniowie

I kategoria - rysunek i malarstwo2 miejsce

Oliwier MastelarzKlasa 3Zespół Szkół Przemysłu Modyw Łodzi

Uczniowie

I kategoria - rysunek i malarstwo2 miejsce

Daria Kobeliatskaklasa 7SP nr 13Chorzów

Uczniowie

I kategoria - rysunek i malarstwo1 miejsce

Julia MatuszczakIII LOKalisz

Uczniowie

II kategoria - rzeźba3 miejsce

Sandra CzuczkoFredropol

Uczniowie

II kategoria - rzeźba2 miejsce

Oliwia Piłkowskaklasa IIIZespół Szkół nr 1Mława

Uczniowie

II kategoria - rzeźba1 miejsce

Matylda PiskorowskaKlasa 7SP nr 144Zielona Góra

Uczniowie

III kategoria - pozostałe dziedziny wyrazu artystycznego3 miejsce

Radosław Oreszke, kl. VIIISP im. J. K. KuczyńskiegoKarwia

Uczniowie

III kategoria - pozostałe dziedziny wyrazu artystycznego2 miejsce

Patrycja Pieszczekklasa 8SP nr 31Rzeszów

Uczniowie

III kategoria - pozostałe dziedziny wyrazu artystycznego1 miejsce

Marta MaksymowiczKlasa 7SP nr 14Zielona Góra