Want to make creations as awesome as this one?

Transcript

Сучасна поезіяХарківщини

«Поезія – це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі» Ліна Костенко

Постать Сергія Жадана вже давно і міцно вкоренилася в історії української літератури. Як поет і прозаїк Жадан вклав чималу лепту у формування нашого сучастоно національного письменства. А через своєрідну манеру письма і віршування його свого часу називали новатором української літератури.

сергій жадан

Introduction here

Супруненко Ніна — українська поетка, лірик. Член Національної спілки письменників України, Національної спілки журналістів України, Заслужений діяч мистецтв України

Поети люблять уявляти. Отакий мій світ — у нього можна легко перенестися, увімкнувши фантазію, що я і роблю. Це дуже часто рятує від рутини й засмиканої, квапливої буденності, розчарувань.

"В’ячеслав Рисцов – тонкий лірик, поезія якого завжди спонукає до роздумів і щемливих хвилювань. Її хочеться співати. Тому на його вірші написано багато чудових пісень патріотичного та ліричного спрямування" Зоя Пацало

Тетяна Гребенюк

Олена Хітушко

іван малиш

Раїса баштан

Михайло саяний

Збірка віршів поетів різного віку, характеру та поглядів на життя. Війна з російськими агресорами об’єднала їх однією тематикою. Так думають, так відчувають біль війни українці, так звучить поезія від народу.

Професійні публікації Л.Логвиненка, зібрані у цій книзі, доповнює поезія місцевих авторів, відомих далеко за межами Ізюмщини: майстрів поетичного слова Ольги Садкової, Тетяни Гребенюк, Сергія Глинського. Увійшли до збірки і поетичні доробки сільських школярів, які роблять свої перші кроки в поезії.

«Нова харківська поезія та проза» – збірка творів двадцяти харківських письменників, які тільки починають свій творчий шлях або мають небагато публікацій. Книга вміщує переважно поезію на різні теми, однак тут ви знайдете кілька прозових творів. Збірка тісно пов’язана із «Вечорами україномовної прози та поезії» (автор ідеї та ведучий Арсеній Троян), на яких усі автори збірки читали свої твори. Основні концепції і «Вечорів…», і цієї книги – підтримка української мови в російськомовному Харкові, а також надання можливості висловитись «немедійним» харківським письменникам.

До альманаху “Слобожанський круг” увійшли нові твори членів Творчої асоціації літераторів “Слобожанщина”, що презентують сьогоднішню поезію, прозу та публіцистику нашого регіону. Серед його авторів немало як відомих письменників, так і перспективних літераторів, знаних в Україні та за її межами.

Альманах є друкованим органом Товариського об’єднання поетів Харківщини “Дзеркальний струмінь” (ТОПХ “ДС”). В розмаїтті духовного і матеріального життя, переданого поетичним словом, завжди є і мораль, і історія, і побут, і природа, і звичаї, і взаємини... Цей випуск альманаху автори присвячують річниці незалежності України, тому розміщають у ньому твори виключно рідною мовою, які мають національний колорит

дякуємо за увагу

Регіональний центр інформації ХарківщинаХарківської обласної універсальної наукової бібліотеки