Want to make creations as awesome as this one?

More creations to inspire you

Transcript

14 жовтня українці святкують одразу три свята. Перше – Покрова Пресвятої Богородиці, друге – День Українського козацтва і третє свято, дуже молоде, – День захисників і захисниць України. Ми пишаємось нашими пращурами козаками та дякуємо всім захисникам, які боронять кордони нашої країни. Бажаємо вам сили та твердості духу, енергії та оптимізму, добробуту та надійного тилу в родині. Молимо Богородицю про мир та щастя в Україні. Пам’ятаймо, що в кожному з нас живе ваша незламність!До потрійного свята долучились і ми, бібліотекарі Централізованої бібліотечної системи м. Мелітополь, та підготували для вас багато цікавого.

Title 1

ДОРОГІ НАЩАДКИ СЛАВНИХ КОЗАКІВ Для вас "козацькі" розваги від дитячої бібліотеки Ви можете Взяти участь у вікторині Літературні змагання "Українські козаки - найспритніші вояки"Викторина - Серия вопросов с множественным выбором. Нажмите правильный ответ для...Wordwall - Быстрее создавайте лучшие уроки Узнати про традиції та дивовижні пригоди козаків у тематичному куточку «Найсильніший духом» Познайомитися з козацькими ватажками та народною творчістю доби козацтва на виставці«У всі часи, у всі віки славу Україні приносять козаки» Виготовити оберіг-підкову

Title 1

Центральна міська бібліотека запрошує взяти участь у акції "Привітай захисників і захисниць України зі святом" Книжкова виставка «Живий голос далекої епохи»До Дня Українського козацтва, що відзначається 14 жовтня, працівниками читального залу Центральної міської бібліотеки оформлено книжкову виставку «Живий голос далекої епохи».

Title 1

Читачі міської бібліотеки ім. М. Горького долучились до Благодійної акції "ВІТАННЯ НА ПЕРЕДОВУ". Доблесним захисникам України всіх часів присвячений народознавчий куточок "Де козак - там і слава", що діє в міській бібліотеці ім. М. Горького з 7 до 18 жовтня. Зі сторінок історичної, художньої та довідкової літератури юні читачі дізнаються про життя, побут, звичаї козаків Запорізької Січі, їх славні походи. А ще про подвиги воїнів - захисників, які і сьогодні продовжують героїчні сторінки нашої історії, захищаючи кордони від ворогів. Тут представлені такі книги, як "Оповідання про славне військо Запорізьке низове" А. Кащенка, "Славні гетьмани України" А. Клімова, "Хоробрі серця неможливо зупинити О. Пєстрікової, збірка "Героям слава" та інші партиотичні видання.Вважаємо, ці видання допоможуть читачам усвідомити значимість вільної незалежної рідної землі. Окрім цього з 7 жовтня в міській бібліотеці ім. М. Горького діє виставка - експозиція «Захисники України очима дітей», приурочена до Дня захисників і захисниць Украї́ни. Юні читачі бібліотеки разом з школяриками ЗОШ №14 (вчитель В. І. Антонюк) принесли свої чудові роботи. А по закінченню роботи експозиції ми відправимо малюночки та сувеніри зроблені маленькими рученятами, нашим сміливим воїнам - захисникам.

Title 1

До Дня Українського козацтва бібліотека ім. В. Маяковського пропонує книжкову виставку «Кінь, шабля, вітер у полі і ніхто не подолає козацьку волю». На виставці представлено багато життєвих описів найвідоміших українських гетьманів. Також ви можете ознайомитися з історією виникнення Запорозької Січі, звичаями та традиціями козаків. Пропонуємо вам взяти участь у майстер-класі та разом з нами виготовити власними руками патріотичну брошку.

Title 1

До потрійного свята долучилась бібліотека ім. Т. Шевченка, й підготувала для вас патріотичну відеоподорож «Сила нескорених». До Дня Українського козацтва пропонуємо вам перевірити свої знання та відповісти на питання нашої відеовікторини.