Want to make creations as awesome as this one?

Transcript

Click here to edit this text

Click here to editthis text

KLIKAJ

„Kubusiowy rok” rok szkolny 2021/2022 Ten rok szkolny ogłaszamy rokiem wsparcia dla Jakuba Fysza. Tato czteroletniego Kuby jest wychowankiem naszej szkoły oraz byłym jej nauczycielem. Dzielny Kubuś zmaga się z chorobą, która wymaga stałej rehabilitacji, opieki i specjalistycznego leczenia. Wszelkie nasze działania będziemy podejmować z myślą o wsparciu Jakuba i jego Rodziców. Każdy gest, inicjatywa i wpłata bardzo pomogą Rodzinie w codziennych zmaganiach z ciężką chorobą. Podejmij wyzwanie i działaj razem z nami! Społeczność szkolna SP nr 13 w Szczecinie; nauczyciele, uczniowie i rodzice

Cześć Jestem Kuba i mam już 4 lata! Urodziłem się trochę za wcześnie i jako bobo zachorowałem na sepsę i zapalenie opon mózgówo-rdzeniowych. Niestety, w konsekwencji złapała mnie lekooporna padaczka i rozwinęło się czterokończynowe mózgowe porażenie dziecięce. Wszystko rozumiem, jestem bardzo mądry i inteligentny. Chciałbym bawić się jak moi zdrowi rówieśnicy, ale moje ciało mi na to nie pozwala. Jestem tak jakby uwięziony w swoim ciele- nie mogę swobodnie dotknąć rzeczy, mówić, chodzić, podrapać się. We wszystkim pomagają mi rodzice, ale ja się bardzo staram! Chodzę na rehabilitację, do logopedy, pedagoga i bardzo dużo uczę się w domu od mamy No od taty trochę też ale jego często nie ma w domu bo dużo pracuje. Za to z nim jest śmiesznie, aż mnie czasem boli brzuch ze śmiechu. Potrafię liczyć i czytać, wskazywać różne rzeczy na obrazkach, uwielbiam książeczki i wierszyki. Mimo że mówię tylko kilka słów, to rodzice mnie rozumieją i super się dogadujemy. Od 1 września chodzę nawet do przedszkola specjalnego -"Chatka Puchatka". Jestem bardzo grzeczny! W moim dążeniu do celu (a jestem bardzo uparty) najbardziej przeszkadza mi padaczka. Nie mam takich napadów, o jakich myślisz - ja się zamyślam i na kilka sekund "odpływam". To się nazywa "napady nieświadomości" - takie "zwieszki". Ale mam ich czasem baaardzo dużo w ciągu dnia i przez nie źle się czuję, nie mogę się skupić i wtedy mniej mówię i nie chce mi się nic......Rodzice po mnie widzą, że mam gorszy dzień. Biorę aż 3 leki, ale nie działają. Jeżdżę leczyć się aż do Warszawy i czasem dostaję też sterydy - bo mi trochę pomagają, ale na krótko. Chciałbym już, żeby te zwieszki zniknęły, więc rodzice powiedzieli mi, że będą szukać alternatywnych terapii. Trzymajcie za mnie kciuki! Zawsze możecie mi trochę pomóc!

Zawsze możecie mi trochę pomóc. Należę do Fundacji Złotowianka i na początku roku zbieram 1% podatku na moje leczenie i bardzo drogi sprzęt , ale także można wspierać moją rehabilitację wpłacając na konto tej fundacji.

pomoc finansowa

Fundacja Złotowianka

Chcesz pomóc? Podaruj swój 1 % : FUNDACJA ZŁOTOWIANKA KRS: 0000308316 DOPISEK: JAKUB JAN FYSZ f/21 lub https://fundacjazlotowianka.pl/podopieczny/fysz-jakub-jan-f21/ Spółdzielczy Bank Ludowy w Zakrzewie Oddział w Złotowie al. Mickiewicza 24 a, 77-400 Złotów25 8944 0003 0002 7430 2000 0010 W tytule przelewu wpisać należy: darowizna dla Fysz Jakub Jan F/21 Dziękujemy

Write a subtitle here

write a title here

est. 2019

Subtitle here

KLIKNIJ

https://fundacjazlotowianka.pl/podopieczny/fysz-jakub-jan-f21/ Spółdzielczy Bank Ludowy w Zakrzewie Oddział w Złotowie25 8944 0003 0002 7430 2000 0010 W tytule przelewu wpisać należy: darowizna dla Fysz Jakub Jan F/21

KLIKNIJ

Fundacja Siepomagam

NASZE DZIAŁANIA

KASZTANOBRANIE

KASZTANOBRANIE 2021R. Charytatywna zbiórka kasztanów na wsparcie dla KUBUSIA Zasady:– Kasztany NIE MOGĄ być przechowywane w workach plastikowych- szybko wtedy gniją i są do wyrzucenia. Pakujemy więc kasztany do worków parcianych, kartonów, papierowych toreb.– Każdy worek/ karton/ torba powinny być dostarczone razem z etykietą: imię, nazwisko i klasa. - Kasztany dostarczamy do klas. W poniedziałki i piątki pakunki będą odbierane przez przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego i klasy 8 a . - Dodatkowo każda klasa biorąca udział w akcji otrzyma Certyfikat Pomagacza, certyfikat uznania. Klasa 8 a z wychowawcą Samorząd Uczniowski

ZAMIAST KWIATKA...

14 października 2021r.

FESTYN 17 x

h ttps://www.canva.com/design/DAEtXyLlvgA/view?utm_content=DAEtXyLlvgA&utm_campaign=designshare&utm_medium=link&utm_source=publishsharelink Festyn "Kubusiowy rok" 17 października 2021r., Stadion miejski Szczecin - Kijewo Zapraszamy!!! Zapraszamy!!! Zapraszamy!!!! Zapraszamy!!!

PRZYSZŁE

PRZYSZŁE

PRZYSZŁE

PRZYSZŁE

PRZYSZŁE

PRZYSZŁE

PRZYSZŁE

PRZYSZŁE

PRZYSZŁE

PRZYSZŁE

PRZYSZŁE

https://www.canva.com/design/DAEtXyLlvgA/view?utm_content=DAEtXyLlvgA&utm_campaign=designshare&utm_medium=link&utm_source=publishsharelink

14 października 2021r.

KASZTANOBRANIE 2021R. WRZESIEŃ- PAŹDZIERNIK 2021R. Charytatywna zbiórka kasztanów na wsparcie dla KUBUSIA Zasady:– Kasztany NIE MOGĄ być przechowywane w workach plastikowych- szybko wtedy gniją i są do wyrzucenia. Pakujemy więc kasztany do worków parcianych, kartonów, papierowych toreb.– Każdy worek/ karton/ torba powinny być dostarczone razem z etykietą: imię, nazwisko i klasa. - Kasztany dostarczamy do klas. W poniedziałki i piątki pakunki będą odbierane przez przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego i klasy 8 a . - Dodatkowo każda klasa biorąca udział w akcji otrzyma Certyfikat Pomagacza, certyfikat uznania. Klasa 8 a z wychowawcą Samorząd Uczniowski

Lorem ipsum dolor sit

Lorem ipsum dolor sit

Lorem ipsum dolor sit

Lorem ipsum dolor sit

Lorem ipsum dolor sit

10 steps to

Lorem ipsum dolor

Lorem ipsum dolor sit

Lorem ipsum dolor sit

Lorem ipsum dolor sit

Lorem ipsum dolor sit

Lorem ipsum dolor sit

1. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat.

2. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat.

3. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat.

4. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat.

5. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat.

6. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat.

7. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat.

9. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat.

10. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat.

8. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat.