Want to make creations as awesome as this one?

More creations to inspire you

7 CONTINENTS

Horizontal infographics

A2 - ABENTEUER AUTOBAHN

Horizontal infographics

STEVE JOBS

Horizontal infographics

OSCAR WILDE

Horizontal infographics

TEN WAYS TO SAVE WATER

Horizontal infographics

NORMANDY 1944

Horizontal infographics

LIZZO

Horizontal infographics

Transcript

БІБЛІОПАННО «Свято моєї держави»

Бібліотека ім. В. Маяковського

Бібліотека ім. В. Маяковського пропонує вашій увазі інформаційну сторінку "Наша суверенна Україна".

Бібліотека ім. Т.Шевченка

Державний прапор України – святиня нашого народу. Відомо, що синьо-жовті кольори на прапорі мають щонайменше тисячолітню історію і сягають часів Київської Русі та Галицько-Волинського князівства. Пропонуємо вашій увазі медіапрезентацію «Історія головного символу України». З нагоди 30-ї річниці незалежності України в бібліотеці підготовлено книжкову виставку-свято "Моя Україна єдина!".Експозиція презентує історичну, документальну, науково-популярну літературу, що містить інформацію про минуле і сучасне України, висвітлюючи багатовікову історію національного державотворення.

Бібліотека ім. М. Горького

З нагоди Дня Державного Прапора України та 30-ї річниці Незалежності України в міській бібліотеці ім. М. Горького була організована виставка – інсталяція «Живи і міцній українська державо», облаштована патріотична зона «Прапор миру, волі і свободи». Підліткам до вподоби стали бібліоцікавинки «Україна починається з тебе» і бібліорозвідка за книгою братів Капранових, «Історія Незалежності України», а молодші школярі залюбки відвідали творчу майстерню «Квітуча моя Україна». 30 років тому з великою надією та вірою ми прийняли виклик долі – стали на шлях створення та розбудови власної незалежної держави. Для кожного громадянина України День Незалежності насамперед має бути днем іспиту власного сумління, відданості, днем міркувань про долю Батьківщини й своєї спільноти. Саме це стало лейтмотивом святкових бібліотечних заходів. Відвідувачі читали вірші українських поетів біля виставки, збирали пазли, відповідали на питання вікторини та інше. Читачі уважно слухали бібліотекарів, проявляючи почуття патріотизму, національної гордості, любов до рідного краю, батьків, землі – годувальниці, розуміння своєї причетності до всіх подій, які відбуваються в Україні.Вітаємо всіх з 30-річчям нашої держави!

Центральна дитяча бібліотека

серпня ми святкуємо не тільки -річницю Незалежності Україниа й День Державного прапораНапередодні цих знаменних датмайстриня Януська Петришка показала як виготовити патріотичні жовто-блакитні браслети у вигляді сердечкау техніці торцювання Такий оригінальний аксесуар слугуватиме не тільки вам, але й стане чудовим подарунком для близької людини Завітавши у гості до Центральної дитячої бібліотеки юні читайлики та їх батькимають можливість ознайомитися з легендарною історією рідної Батьківщиниїї мальовничими краєвидамиі видатними українцямиНа виставці представлені документальнілітературнітворчі та художні публікаціїякі присвячені історії формування української державності

Центральна міська бібліотека

Панорамна виставка-інсталяція «Україна – свята та єдина»Напередодні Дня Державного Прапора України та 30-ї річниці Незалежності України вітрини Центральної міської бібліотеки прикрасила панорамна виставка-інсталяція «Україна – свята та єдина». До створення виставки долучилися не тільки бібліотекарі, а й друзі книгозбірні – народні майстри декоративно-прикладного мистецтва м. Мелітополя, творча студія «Росток» Плодородненської ОТГ та студія «Вільний художник». Основу виставки складають, звичайно ж, книжки. Вони розповідають про багатовікову історію України на її шляху державотворення, про символи національної та державної величі та про людей, які боролися за її незалежність. Окрема вітрина присвячена виданням, що відображають тридцятирічну хроніку Незалежності України. Історія українського народу наче оживає в етнографічній вітрині, де приваблюють погляд витвори народних майстринь - вишиті сорочки, рушники та ґердани. Якою бачать рідну країну сучасні українці, можна дізнатися роздивившись мальовничі картини мелітопольських художників. Дивовижні річки, безкраї поля, квітучі сади та гарні українці розмістилися на дивовижних полотнах наших творців. Україна квітуча і незалежна. Розквітає серед тисячі письменників, які писали про неї. Абонемент Центральної міської бібліотеки запрошує насолодитись шедеврами української літератури. З Днем Незалежності ми вас вітаємо! Україну любити щиро бажаємо! Зі святом вас!

Панорамна виставка-інсталяція «Україна – свята та єдина»Напередодні Дня Державного Прапора України та 30-ї річниці Незалежності України вітрини Центральної міської бібліотеки прикрасила панорамна виставка-інсталяція «Україна – свята та єдина». До створення виставки долучилися не тільки бібліотекарі, а й друзі книгозбірні – народні майстри декоративно-прикладного мистецтва м. Мелітополя, творча студія «Росток» Плодородненської ОТГ та студія «Вільний художник». Основу виставки складають, звичайно ж, книжки. Вони розповідають про багатовікову історію України на її шляху державотворення, про символи національної та державної величі та про людей, які боролися за її незалежність. Окрема вітрина присвячена виданням, що відображають тридцятирічну хроніку Незалежності України. Історія українського народу наче оживає в етнографічній вітрині, де приваблюють погляд витвори народних майстринь - вишиті сорочки, рушники та ґердани. Якою бачать рідну країну сучасні українці, можна дізнатися роздивившись мальовничі картини мелітопольських художників. Дивовижні річки, безкраї поля, квітучі сади та гарні українці розмістилися на дивовижних полотнах наших творців. Україна квітуча і незалежна. Розквітає серед тисячі письменників, які писали про неї.Абонемент Центральної міської бібліотеки запрошує насолодитись шедеврами української літератури. З Днем Незалежності ми вас вітаємо! Україну любити щиро бажаємо! Зі святом вас!