Want to make creations as awesome as this one?

Transcript

FRANCISZKA SIEDLISKA WIDZIANA OCZAMI DZIECI Z KLASY II ORAZ III

MAJA RYBAK

STANISŁAWMACIAK

"Błogosławiona" Franciszko Siedliska Tyś taka żdżarska, Taka nam bliska. Mieszkałaś przy żdżarskiej szkole I czuwałaś nad jej spokojem. Jesteś Naszą Błogosławioną. Matką i Ostoją.

ALEKSANDRAGŁOWACKA

"Dzień Patronki " Dzień Patronki piękny… Jest jak róży kwiat. A Patronka nasza, bardzo kocha nas. Franciszko Siedliska, bardzo Cię kochamy, i z szacunkiem, pięknie dziś Cię witamy. Bo dziś jest Twój dzień, kiedy piosenki dla Ciebie śpiewamy. Prosimy -miej nas w swojej opiece, O to Cię dziś wszyscy błagamy.

WOJCIECH TULIN

FILIP MICHURSKI

FILIP WĘDRYCHOWICZ

FILIP PATRZYCZNY

AGNIESZKAMICHURSKA

"Nasza Patronka" Patronka naszej szkoły Franciszka Siedliska, W Roszkowej Woli na świat przyszła. W Żdżarach zamieszkała, Bo ta okolica jej się podobała. Bardzo mocno Boga kochała i codziennie do Kościoła biegała. Postać wielka i wspaniała. Jestem dumna,że patronką mojej szkoły została.

BRUNODZIEDZIC

"Nasza Patronka" Mała Frania w Żdżarach żyła,z Bogiem bardzo się zaprzyjaźniła. Do zakonu się wybrała, Bogu życie swe oddała. Bł. Franciszka Siedliska, jest nam wszystkim bardzo bliska. Dziś ją chętnie wspominamy, bo za patronkę naszej szkoły ją mamy.

NATALIA KIESZEK

"Dobra Matka" Mario od Pana Jezusa Dobrego Pasterza, Twojego przykładu życia nam trzeba.Miałaś tyle bogactwa w domu, lecz życie poświęciłaś Bogu. Módl się dziś za nami o to Cię błagamy.

JAKUB KULCZYCKI

"ŻDŻARSKA BŁOGOSŁAWIONA" Wyrosła na wsi, wśród zbóż i kwiatów. Kochała drzewa, zwierzęta i nas. Bóg był jej drogowskazem, by zbawić Świat. To właśnie ona Matka Franciszka, Błogosławiona córka, ze Żdżarskich bram.

WIKTORIAGRZYB

"PATRONKA NASZA FRANCISZKA SIEDLISKA" PATRONKO NASZA FRANCISZKO SIEDLISKA , BĄDŹ W NASZYCH SERCACH, BO JESTEŚ NAM BLISKA. TY ZAWSZE NAS WYSŁUCHAŁAŚ, NA DŁONI SERCE DAWAŁAŚ. WSZELKIEJ BIEDZIE ZARADZAŁAŚ. POCIESZAŁAŚ, DO MODLITWY NAMAWIAŁAŚ.

ADAMGOS

"PATRONKA NASZA" Patronko nasza kochana Franciszko Siedliska Wspieraj nas w trudnych chwilach. Otocz nas opieką i nie pozwól, Żeby nam się coś złego stało Módl się za nami do Boga.

KLAUDIASULGOSTOWSKA

"Bóg wybrał Franciszkę" Boże Wielki, w Swej Świętości, dałeś tyle nam radości, tam gdzie Bóg i nasza wiara , dałeś świętych co nie miara. Ludzi mądrych, ludzi wielkich Tobie na pożytek wszelki, aby ich życiowa droga,była na świadectwo Boga. Boga, który ze swej woli dał nam Błogosławioną Franciszkę z Roszkowej Woli.Żyła kiedyś mało znana, życiem swym sławiła Pana.Modliła się do Boga, aby jej życiowa droga, prowadziła do Najwyższego Boga w Trójcy Jedynego. Była skromna, dobra była i gorliwie się modliła. Chciała aby ludzie Boga kochali i modlitwy do Niego składali.Poprzez całe życie swoje dzieliła z Nim trudy i znoje.Dokonała wielkich rzeczy, i nikt temu nie zaprzeczy.Zawsze była Bogu bliska nasza Franciszka Siedliska.Teraz jest u Boga w niebie Który wezwał ją do Siebie.Tylko ona tak potrafi,bprosić Go, o łaski dla naszej parafii.Jest patronką naszej szkoły, wiemy o niej bardzo wiele, a jej wielkość wychwalamy w domu szkole i w Kościele.Patronuj nam Franciszko, wstaw się u Boga za nami miej w opiece naszą szkołę, bo my bardzo Cię kochamy .

WIKTOR SKOWRONEK

"Błogosławiona" Błogosławiona Franciszko Siedliska, Matko, Ty zawsze nam bliska.Niegdyś chodziłaś żdżarskimi ścieżkami, dziś z nieba wstawiasz się za nami. Patronką szkoły naszej zostałaś, bo w dworku przy szkole w młodości mieszkałaś. My dziś chcemy Cię naśladować, i w modlitwie Panu Jezusowi się ofiarować.

NATALIA DZIEDZIC

"Patronka" Błogosławiona Franciszko Patronko naszej szkoły. Opiekuj się nami uczniami. Bo bardzo Cię kochamy.

SZYMONKOWALCZYK

"BŁOGOSŁAWIONA MÓDL SIĘ ZA NAMI" BŁOGOSŁAWIONA FRANCISZKO SIEDLISKA TY BYŁAŚ I JESTEŚ NAM BARDZO BLISKA. ZA NAS SIĘ MODLIŁAŚ,O WSZELKIE ŁASKI PROSIŁAŚ. BARDZO CIĘ WIELBIMY O MODLITWĘ PROSIMY.

BARTOSZKRAMARZ

"Nasza Patronka"Patronko nasza Matko Siedliska. Kochamy Ciebie boś naszym sercom bliska.Znamy Ciebie ze szkoły, znamy też i z Kościoła. Więc jesteś ciągle wśród nas I dlatego nasza buzia jest codziennie uśmiechnięta i wesoła.

MICHAŁ BARANIECKI

DZIĘKUJEMY