Want to make creations as awesome as this one?

Transcript

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Kowalu

Oferta edukacyjna 2022/2023

Technik żywienia i usług gastronomiczych

Technik żywienia i usług gastronomicznych to prawdziwy profesjonalista.Doskonale wie jak planować i organizować żywienie. Potrawy, które przygotuje zachwycają smakiem, jakością i najwyższą estetyką. Jego wiedza o produktach żywnościowych i umiejetność doboru wartości odżywczych zadowolą każdego pracodawcę. Fachowo sporządza i podaje potrawy. Profesjonalnie komponuje posiłki i racjonalnie układa jadłospisy. W planowaniu i organizacji żywienia nie ma sobie równych. Może prowadzić działalności gospodarczą lub pracować w hotelach, restauracjach i firmach związanych z organizacją żywienia.

Technik żywienia i usług gastronomicznych

Technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki

Jeśli chcesz poznać zasady planowania, eksploatacji i napraw samochodów, pojazdów i maszyn rolniczych ... to miejsce dla Ciebie !!!Nauczymy Cię jak naprawiać, diagnozować i dbać o stan techniczny samochodów, maszyn i urządzeń rolniczych. U nas nauczysz się jak korzystać z urządzeń agrotronicznych oraz wykorzystywać nowoczesne urządzenia w rolnictwie precyzyjnym. Nauczysz się wykonać kalkulację i przygotować dokumentację. Nauczysz się zarządzania i dobrej organizacji pracy.Staniesz się specjalista od systemów elektronicznych oraz nawigacji satelitarnej, a to pomoże Ci prowadzić własne gospodarstwo z wykorzystaniem funduszy unijnych.Zdobędziesz prawo jazdy kat. B i T oraz uprawnienia na kombajn. Zdobędziesz zawód, który da Ci uprawnienia rolnika !!!Zdobędziesz wiedzę i umiejętności których poszukują pracodawcy. Ten zawód otworzy Ci drzwi do zdobycia dobrej i ciekawej pracy.

Technik żywienia i usług gastronomicznych

Technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki

Rozszerzenie sportowo-mundurowe

Kucharz

KUCHARZ to zawód który pozwoli Ci odkryć w sobie powołanie, talent i prawdziwą pasję. To zawód, który nauczy Cię, jak dzięki wyobraźni i pomysłowości tworzyć nowe potrawy, i jak wspaniale je udekorować. To zawód twórczy, który wyzwoli w Tobie estetykę podawania potraw w oryginalej i atrakcyjnej fomie. Będziesz specjalistą w doborze składników odżywczych oraz w przechowywaniu żywności. Nauczysz się planowania i dobrej organizacji pracy. Będziesz mógł prowadzić własną działalność gospodarczą lub pracować w hotelach, reastauracjach, barach, stołówkach i jadłodajniach.

Mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych

Mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych to zawód, który naczyczy Cie obsługi, naprawy i eksploatacji pojazdów, środków transportowych, maszyn i urządzeń rolniczych. W trakcie nauki nabędziesz wiedzę z zakresu regulacji, naprawy, diagnostyki i oceny stanu technicznego pojazdów, środków transportowych oraz maszyn i urządzeń stosowanych w rolnictwie.Zdobędziesz umiejętności doboru, obsługi i agregatowania pojazdów i maszyn. Zdobędziesz prawo jazdy kat. B i T oraz uprawnienia na kombajn. Zdobędziesz zawód, który da Ci uprawnienia rolnika !!!Zdobędziesz wiedzę i umiejętności których poszukują pracodawcy. Ten zawód otworzy Ci drzwi do zdobycia dobrej i ciekawej pracy.

Druk podania do szkoły

Podanie do szkoły dziennej

Wypełnij podanie i prześlij na adres zskowal@zskowal.edu.pl. Skontaktujemy sie z Toba!!!

Chcesz o coś zapytać?

Zadzwoń

054 284 22 19

Napisz

zskowal@zskowal.edu.pl

Odwiedź naszą stronę

www.zskowal.edu.pl

Nasz profil na FB

Zapraszamy !!!

Esto es un párrafo listo para contener creatividad, experiencias e historias geniales.