Want to make creations as awesome as this one?

Transcript

Pion gastronomiczny

ZSEG w Otwocku

Nasze atrybuty

Nasza nauka w czasie pandemii

Warsztaty z kucharzami

Wycieczki

Akcje charytatywne

Staże zagraniczne

Nasze prace

Zwolnieni z Teorii

Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności

Nasze pracownie

Szkoła Branżowa I stopnia - kelner

Szkoła Branżowa I stopnia - kucharz

Organizacja Imprez

Konkursy

Szkolenia kadry

13

12

11

10

Nasze kursy

18

15

14

17

16

Technik technologii żywności

Technik żywienia i usług gastronomicznych

Agenda

info

Zdobędziesz wiedzę i umiejętności z zakresu przygotowywania potraw i napojów, estetycznego ich podawania i prawidłowej obsługi konsumenta. Będziesz potrafił dokonać oceny jakości żywności oraz sposobu żywienia różnych grup ludności. Nauczysz się zasad planowania i organizowania żywienia, a także opracowywania różnych diet. Poznasz tajniki profesjonalnej obsługi przyjęć okolicznościowych.Chcesz wiedzieć gdzie możesz pracować po skończeniu tego profilu zeskanuj kod QR

Technik żywienia i usług gastronomicznych - innowacja Dietetyka - Akademia Zdrowia

info

Zdobędziesz wiedzę z zakresu produkcji wyrobów spożywczych, obsługiwania maszyn i urządzeń stosowanych do produkcji wyrobów spożywczych, organizowania i nadzorowania przebiegu procesów technologicznych w przetwórstwie spożywczym oraz wykonywania analiz chemicznych i fizycznych. Zapoznasz się z zasadami opracowywania receptur, instrukcji technologicznych oraz norm zakładowych dla wyrobu.Chcesz wiedzieć gdzie możesz pracować po skończeniu tego profilu zeskanuj kod QR

Technik technologii żywności - innowacja klasa Menager Zdrowej Żywności i Żywienia

info

Zdobędziesz wiedzę i umiejętności z zakresu przygotowywania potraw i napojów pochodzących z różnych stron świata, a także estetycznego ich podawania. Będziesz potrafił dokonać oceny jakości żywności. Nauczysz się zasad przechowywania żywności, łączenia i kompozycji składników dania, planowania i organizowania żywienia.Chcesz wiedzieć gdzie możesz pracować po skończeniu tego profilu zeskanuj kod QR

SZKOŁA BRANŻOWA I STOPNIA NR 1Kucharz

info

SZKOŁA BRANŻOWA I STOPNIA NR 1Kelner

Zdobędziesz wiedzę i umiejętności z zakresu profesjonalnej obsługi konsumenta. Będziesz potrafił wykonywać czynności związane z wydawaniem i serwowaniem potraw i napojów. Nauczysz się zasad doboru zastawy stołowej do serwowanych dań, aranżacji sali konsumenckiej, a także rozliczania świadczonych usług kelnerskich.Chcesz wiedzieć gdzie możesz pracować po skończeniu tego profilu zeskanuj kod QR

Nasze pracowniepracownia obsługi konsumenta

Nasze pracowniepracownia technologiczna

Nasze kursy

szkolenie barmańskie

szkolenie baristyczne

carving

Nie tylko Nasza młodzież podnosi swoje umiejętności zawodowe, cała kadra pionu gastronomicznego również systematycznie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe. Uczestniczyliśmy w szkoleniach:- cukierniczych- barmańskich- dietetycznych- carvingu

Szkolenia kadry dydaktycznej

Konkursy

Nasi uczniowie chętnie biorą udział w kokursach szkolnych oraz pozaszkolnych.*Chcesz dowiedzieć się co to za konkursy kliknij na niebieski znacznik z gwiazdką.

Konkursy

Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności.

W tegorocznym finale Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności w Szczecinie, udział wzięło dwóch uczniów naszej szkoły – uczennica klasy trzeciej Agnieszka Poncyleusz oraz uczeń klasy czwartej technikum żywienia i usług gastronomicznych Kamil Stańczak.W klasyfikacji końcowej Agnieszka Poncyleusz uzyskała 12 miejsce i zdobyła tytuł laureata, natomiast Kamil Stańczak ostatecznie zajął 2 miejsce.Chcesz dowiedzieć sie jakie nagrody otrzymali Nasi uczniowie za wyniki w Olimpiadzie naciśnij niebieski znacznik z gwiazdką.

Sezon na zdrowie

Nie tylko zdobywamy wiedzę, ale chętnie się nią dzielimy, na przykład poprzez przedsięwzięcia realizowane przez Naszą młodzież w ramach Olimiady Zwolnieni z Teorii.

Olimpiada - Zwolnieni z Teorii

Nasze prace

Lorem Ipsum

Nasze prace

Organizacja uroczystości

Nasza młodzież swoje umiejętności prezentuje podczas licznych uroczystości szkolnych i pozaszkolnych.

Od wielu lat Nasza młodzież ma możliwość realizowania praktyk i uczyć się zawodu w Hiszpanii i we Włoszech.

Nasze staże zagraniczne

Za granicą nie tylko uczymy się zawodu, ale również zwiedzamy.

Nasze staże zagraniczne

Akcje charytatywne

Nasza młodzież nigdy nie pozostaje obojętna na krzywdę innych i konieczność pomocy. Zawsze chętnie bierze udział i organizuje akcje charytatywne .

Zawodu można uczyć się na wiele sposobów, również przez udział w wycieczkach przedmiotowych - w Naszej szkole organizujemy ich bardzo dużo.

Wycieczki przedmiotowe

Warsztaty z kucharzami

Warsztaty z Panem Robertem Sową

Zawodu można uczyć się na wiele sposobów. Nasza młodzież bardzo ceni sobie zajęcia realizowane w Naszej szkole pod okiem doświadczonych i znanych kucharzy.

Lekcja otwarta z Panem Dariuszem Kużniakiem

Lekcja otwarta z Panem Arturem Pijanowskim

Jak uczymy się zawodu w czasie pandemii

Lorem Ipsum

Nasza szkoła jest bardzo dobrze wyposażona i jest ośrodkiem egzaminacyjnym, to oznacza, że Nasza młodzież egzaminy zdaje w znanych sobie pracowniach.

Wśród Naszej kadry mamy nauczycieli egzaminatorów, którzy przygotowują młodzież do egzaminu zgodnie ze standardami egzaminacyjnymi.

Nasze atrybuty

Wysoka zdawalność egzaminów zawodowych

Od wielu lat nasza młodzież w egzaminach potwierdzających kwalifikacje w zawodzie uzyskuje wysokie wyniki. Zdawalność Naszych uczniów każdego roku jest wyższa od zdawalności na Mazowszu i w kraju.

Nasi nauczyciele to egzaminatorzy w każdym zawodzie

Szkoła jest Ośrodkiem egzaminacyjnym

Zespół Szkół Ekonomiczno - Gastronomicznych w Otwocku

Play

To że Ekonomik - to już wiesz.nie możesz zdecydować sie który zawód - może zdaj się na los - zakręć kołem (wcisnij guzik PLAY)

Lorem Ipsum

Dziękujemy