Want to make creations as awesome as this one?

До Вашої уваги книжкові новинки, які чекають на Вас у бібліотеці-філії№10 на наших полицях.

Transcript

Дарина Гнатко. Проклята краса: роман/ Дарина Гнатко. – Харьків: Клуб Сімейного дозвілля, 2020. – 240 с. Полтавщина. 30-ті роки xx століття. Природа наділила просту сільську дівчину Ганнусю неабиякою красою. Кожна клітина її тіла дихає її звабою та чарівністю. Парубки втрачають голову та ладні на все, щоб оволодіти нею. Однак серед залицяльників юної красуні є й одружені чоловіки… Ганнуся стає винуватицею руйнування чужої родини, а згодом і власної…Чи був у неї вибір? Дуже зворушлива історія життя сільської красуні на тлі найдраматичніших подій української минувшини: голодомор, сталінські репресії.

Светлана Талан. Ангелы живут вечно: роман/ Светлана Талан. – Харьков: Клуб Семейного Досуга, 2020. – 225 с. Дмитрий полюбил певицу Еву с первого взгляда, когда увидел её на сцене оперного театра. Судьба приготовила влюблённым испытания разлукой и тяжёлой болезнью. Ева вынуждена была попрощаться с любимым, чтобы уготованный ей тяжёлый путь преодолеть на расстоянии. Дмитрию предстоит или принять страшную реальность, или поверить в то, что любовь побеждает все жизненные невзгоды. Выдержат ли они такую проверку?

Олена Печорна. Химерниця: роман/ Олена Печорна. – Харків: Клуб Сімейного дозвілля, 2020. – 385 с. Микола – очільник провінційного містечка, місцевий «князьок», улюбленець долі. Доля не знає випадковостей. Колись Микола та його друзі вчинили страшну наругу. Вони забрали те, що їм не належало. І час встановлювати рівновагу. Час віддавати. Тільки щира жертва врятує доньку. Чим заплатить батько за власні гріхи? І ким насправді є та, яку потайки називають химерницею?...

Сергей Бакшеев. Побег в прошлое: роман/ Сергей Бакшеев. – Харьков: Клуб Семейного Досуга, 2020. – 257 с. Автокатастрофа навсегда лишила Пашу возможности жить полноценно. Инвалид, потерявший память, выброшенный на периферию общества – его приютом становится интернат. Казалось, судьба парня решена. Но Паша обнаруживает у себя особый дар – мистическую способность обездвиживать людей. Дар оборачивается проклятьем: Паша становится орудием в руках бандитов. Они используют парня, чтобы совершать преступления. Но память начинает возвращаться к Павлу. И скоро он вспомнит всё.

Сергей Майдуков. Схватка: роман/ Сергей Майдуков. – Харьков: Клуб Семейного Досуга, 2020. – 256 с. Вышедший в отставку майор полиции Сорокин живёт за границей, где узнаёт о гибели своего единственного семнадцатилетнего сына. Друг Сорокина, начальник уголовного розыска подполковник Грач, обещает найти убийц. Тем временем по городу прокатывается целая волна нападений: неизвестные убивают наркоманов, бомжей, проституток, бандитов. Он с риском для жизни выходит на полицейских, которые считают себя «санитарами» общества. А руководит ими… Грач. В ходе противостояния бывшим друзьям приходится вступить в смертельную схватку.

Брати Грімм. Золота гуска та інші казки/ Брати Грімм. – Харків : Клуб Сімейного дозвілля, 2018. – 64 с. Ця книга – чудовий подарунок для вашого малюка, адже до неї увійшли найвідоміші твори великих казкарів братів Грімм, що їх уже понад двісті років із задоволенням читають дорослі та діти по всьому світі! Зворушливі та повчальні історії з яскравими картинками перенесуть дитину до чарівної країни казок. Для малюка це буде хвилююча й незабутня зустріч із магією!

Шарль Перро. Спляча красуня та інші казки/ Шарль Перро. – Харків: Клуб Сімейного дозвілля, 2018. – 64 с. Ця книга – чудовий подарунок для вашого малюка, адже до неї увійшли найвідоміші твори великого казкаря Шарля Перро, що їх уже понад триста років із задоволенням читають дорослі та діти по всьому світі! Зворушливі та повчальні історії з яскравими картинками перенесуть дитину до чарівної країни казок. Для малюка це буде хвилююча й незабутня зустріч із магією!

Кирило Поліщук. Дівчинка, яка на місяць літала на Місяць/ Кирило Поліщук. – Кропивницький: Імекс-ЛТД, 2020. – 48 с. Що сталося з дівчинкою Стеллою, яка літала на Місяць? Діти Всесвіту розповіли їй, що вона може стати зіркою, коли забажає. Вона сама зрозуміє, коли настане час. І по ній залишиться лише пам'ять, яку берегтиме її друг Мишко, пам'ять про спекотне літнє сонце, яким наскрізь просякнутий шорсткий плід персика, літні канікули, пам'ять про нескінченні розмови, останній осінній листочок з дерева та зимові візерунки на склі.

У сучасному світі існують різні засоби отримання інформації: за допомогою книги чи Інтернет. Але читання книги - це не просто засіб отримання інформації, це унікальний процес, який розвиває мислення, уяву, покращує концентрацію та мозкову активність, знижує стрес. Світ літератури є дуже багатим та різноманітним. Кожна нова книга - це завжди подія та нове знайомство. До Вашої уваги книжкові новинки, які вже чекають на Вас у бібліотеці на наших полицях. Тож читайте, дізнавайтесь, розвивайтесь разом з бібліотекою-філією №10 МЦБС м. Кропивницького.