Want to make creations as awesome as this one?

Transcript

Klasy 1-3

2 września 2019

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020.

DZIEŃ KROPKI 16 września uczniowie z klas 1-3 obchodzili DZIEŃ KROPKI. Międzynarodowy Dzień Kropki obchodzony jest w krajach na całym świecie. To dzień talentu, kreatywności i wiary we własne możliwości. Uczniowie przypomnieli sobie historię Vashti – bohaterki książki kanadyjskiego pisarza Petera Reynoldsa.

17 września 2019

FILHARMONIA POMYSŁÓW 20 września odbyło się w naszej szkole przedstawienie teatralno-muzyczne pt. „Zakamarki Sensostworków” przygotowane przez FILHARMONIĘ POMYSŁÓW. W czasie występu aktorzy przedstawili uczniom klas 1-3 oraz dzieciom z oddziału przedszkolnego informacje o ukulele i helikonie.

20 września 2019

SPRZĄTANIE ŚWIATA 23 i 24 września przyłączyliśmy się do akcji „SPRZĄTANIE ŚWIATA”. Sprzątaliśmy teren wokół szkoły i szkolnego boiska. Przy okazji w czasie lekcji utrwalaliśmy wiadomości dotyczące zasad segregowania odpadów.

23-24 września 2019

EUROPEJSKI DZIEŃ JĘZYKÓW26 i 27 września obchodziliśmy w naszej szkole Europejski Dzień Języków. Uczniowie klas 1-3 wraz z nauczycielami języka angielskiego utrwalali informacje na temat wybranych państw (klasy 1- Niemcy, klasy 2- Hiszpania, klasy 3- Wielka Brytania). Dzieci z tej okazji przygotowywały flagi danego państwa, ubrały się w stroje w kolorach flagi oraz śpiewały poznane piosenki w języku angielskim.

26-27 września 2019

DZIEŃ CHŁOPAKA W KLASIE 1b Obchody Dnia Chłopaka w klasie I b stały się doskonałą okazją do wspólnej zabawy i integracji zespołu klasowego. Chłopcy otrzymali od koleżanek własnoręcznie przygotowane książeczki oraz breloczki. Wręczenie upominków poprzedzone było odśpiewaniem przez dziewczynki 100 lat. Następnie Chłopcy mieli do wykonania 3 zadania z którymi poradzili sobie doskonale, a w nagrodę otrzymali dyplom oraz krawat SUPER CHŁOPAK 2019. Chłopakom dużym i małym życzymy jeszcze raz wszystkiego najlepszego!!!

30 września 2019

WIZYTA UCZNIÓW Z KLASY 3A W KOMENDZIE MIEJSKIEJ PSP W POZNANIUUczniowie z klasy 3a wzięli udział w zajęciach organizowanych w interaktywnej sali „Ognik”, która mieści się w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu. W czasie zajęć specjalnie przeszkoleni funkcjonariusze straży pożarnej przekazali dzieciom wiedzę oraz informacje dotyczące szeroko rozumianego bezpieczeństwa. Poza tym uczniowie zapoznali się z pracą strażaka oraz oglądali sprzęt jaki strażacy wykorzystują w swoich działaniach.

3 października 2019

ZDROWE ŚNIADANIE- KANAPKI4.10 i 8.10 uczniowie klas drugich w ramach realizacji tematu dotyczącego zdrowego odżywiania i śniadań przygotowywali pyszne kanapki.

4 i 8 października 2019

SPOTKANIE Z FUNKCJONARIUSZEM POLICJIW szkole duży nacisk kładziemy na bezpieczeństwo oraz edukację związaną z bezpieczeństwem. 9 października dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie klas 1-4 uczestniczyli w spotkaniu z funkcjonariuszem policji.

9 października 2019

KLASY DRUGIE W ROGALOWYM MUZEUM POZNANIA10 października uczniowie z klas drugich odwiedzili Rogalowe Muzeum Poznania, które mieści się w renesansowej kamienicy z widokiem na Ratusz i koziołki. Dzięki Rogalowemu Mistrzowi poznali legendę o powstaniu Rogali, a Wuja Binia przypomniał im elementy gwary poznańskiej. Uczniowie mogli też brać udział w pokazie wypieku rogali przy użyciu tradycyjnych narzędzi. Wszystkich, którzy poznali recepturę i składniki używane do produkcji Rogali Świętomarcińskich otrzymali certyfikaty czeladnicze oraz wzięli udział w degustacji rogali.

10października 2019

OGÓLNOPOLSKI PROJEKT EDUKACYJNY „CZYTAM Z KLASĄ. LEKTURKI SPOD CHMURKI”1 października klasy 1-3 rozpoczęły realizację zadań związanych z projektem „Czytam z klasą. Lekturki spod chmurki”. W klasach pojawiły się kąciki czytelnicze z logo projektu oraz ulepione z plasteliny Czytusie. Uczniowie przystąpili do realizacji pierwszego modułu projektu.

3 października 2019

SZACHY W SZKOLEW klasach 1-3 w ramach edukacji matematycznej uczniowie poznają podstawowe zasady gry w szachy. W klasach drugich realizowane są innowacje pedagogiczne „Mistrzowie szachownicy” (w ramach projektu „Edukacja przez szachy w szkole”) oraz „Szach-mat”.

11 października 2019

FILHARMONIA POMYSŁÓW cz.2Po raz drugi odbyło się w naszej szkole przedstawienie teatralno-muzyczne przygotowane przez FILHARMONIĘ POMYSŁÓW. W czasie występu aktorzy zaśpiewali znane uczniom wiersze.

3 października 2019

I miejsce Michał (oddział przedszkolny) II miejsce Alicja (kl. 1a) III miejsce Emilia (kl. 3b) WYRÓŻNIENIA: Maja (kl. 1a) Jan (kl. 3a) Jakub (kl. 2a) Lidia (kl. 3b)

KONKURS PLASTYCZNY „JESIENNY ARTYSTA”- LAUREACIW minionym tygodniu odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Jesiennyartysta”, skierowanego do uczniów klas 1-3 i oddziału przedszkolnego. Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie i gratulujemy laureatom.

21 października 2019

PASOWANIE NA UCZNIA 14 października o godzinie 14:00 w naszej szkole odbyła się uroczystość Pasowania na Ucznia. Uczniowie klas pierwszych zostali uroczyście włączeni w poczet uczniów Szkoły Podstawowej nr 60. Dzieci zaprezentowały ciekawy program artystyczny, wykazały się umiejętnościami recytatorskimi i wokalnymi. Świadkami ślubowania byli licznie zgromadzeni goście: rodzice, dziadkowie, Dyrekcja Szkoły, przedstawiciele Rady Rodziców, nauczyciele. Bohaterowie tego wydarzenia otrzymali upominki ufundowane przez Dyrekcję Szkoły oraz Radę Rodziców.

23 października 2019

DZIEŃ PYRY W KLASACH 1-3W październiku uczniowie z klas 1-3 realizowali tematy związanez Dniem Pyry, wykonywali prace plastyczno-techniczne, szukali ciekawych informacji o pyrach, a także zasadzili pyrę w doniczce i obserwują jak rośnie.

21 października 2019

KLASA 1b ODWIEDZIŁA CMENTARZ NARAMOWICKIW piątek 25 października klasa 1b wzięła udział w projekcje Ministerstwa Edukacji Narodowej „Szkoła Pamięta”. Uczniowie z wychowawcą i dwójką rodziców (p. Magdalena i p. Inna) odwiedzili Cmentarz Naramowicki. Dzieci zapaliły znicze na grobach Powstańców Wielkopolskich, sprzątały bezimienne i opuszczone groby, a także w zadumie zatrzymały się przy grobie „Dzieci Nienarodzonych”. Jedna z uczennic zaprowadziła koleżanki i kolegów na grób swojej babci. Był to czas refleksji i szacunku okazanego tym, których nie ma pośród nas.

25 października 2019

PROMOCJA ZDROWIA W KLASACH 1-3 Od października w naszej szkole prężnie działa kółko dla klas I -III promujące zdrowie. Dzieci uczą się zasad zdrowego odżywiania, poznają techniki i metody radzenia sobie z emocjami, tworzą piramidy zdrowia.

4 listopada 2019

SPOTKANIE Z FILHARMONIĄ POMYSŁÓW CZ. 3 W piątek 8 listopada odbyło się spotkanie z Filharmonią Pomysłów. Dzieci pomagały szukać krainy dźwięków i starały się odczarować Profesora Szarpidruta.

8 listopada 2019

WYSTĘP Z OKAZJI DNIA NIEPODLEGŁOŚCI PRZYGOTOWANY PRZEZ KLASĘ 3A8 listopada uczniowie z klasy 3a przygotowali występ z okazji Dnia Niepodległości dla koleżanek i kolegów z klas 1-3. Uczniowie recytowali wiersze, przypominali informacje o symbolach narodowych, a także śpiewali utwory: „My pierwsza brygada”, „Jesteśmy Polką i Polakiem”, „Co to jest niepodległość?”. Na koniec wszyscy uczniowie wspólnie odśpiewali hymn Polski.

8 listopada 2019

OBCHODY DNIA NIEPODLEGŁOŚCI W KLASACH 1-3 KLASY 1 Klasy pierwsze malowały polskie godło, utrwalały słowa polskiego hymnu oraz oglądały film o polskich symbolach narodowych.

8 listopada 2019

OBCHODY DNIA NIEPODLEGŁOŚCI W KLASACH 1-3 KLASY 2 W klasach drugich dzieci uczyły się o początkach państwa polskiego, wskazywały na mapie stolicę Polski, a także rozmawiały o tym co oznacza słowo NIEPODLEGŁOŚĆ. W klasie 2b dzieci robiły kotyliony oraz w grupach brały udział w zabawach słownych. W klasie 2a dzieci słuchały i śpiewały pieśni patriotyczne.

8 listopada 2019

OBCHODY DNIA NIEPODLEGŁOŚCI W KLASACH 1-3 KLASY 3 Uczniowie z klasy 3a wykonywali lapbooka o Polsce. Uczniowie z klasy 3b z kolei śpiewali pieśni patriotyczne, oglądali też film o odzyskaniu przez Polskę niepodległości.

8 listopada 2019

DZIEŃ GŁOŚNEGO CZYTANIA. 14 listopada w naszej szkole odbył się Dzień Głośnego Czytania. Dekorację stanowiło piękne drzewo z kartonów oraz liście wykonane przez uczniów z klasy 2b i 1a. W uroczystości wzięły udział dzieci z klas 1-3 oraz dzieci z oddziału przedszkolnego. W tym dniu dzieci przyniosły do szkoły swoje ukochane Słodziaki i razem z nimi słuchały wybranych opowiadań z książki pt.”Gang Słodziaków. Przyjaciele mogą wiele, czyli magia z leśnej polany”. Opowiadania czytali zaproszeni goście: pani Monika-pedagog, pani Magdalena- bibliotekarka oraz trzy starsze koleżanki z klasy 7. Po przeczytaniu każdego z opowiadań odbywał się krótki quiz z czytanego tekstu. Dzieci, które uważnie słuchały i znały odpowiedzi na przygotowane pytania otrzymywały wyjątkowe nagrody-zakładki, przedstawiające bohaterów uroczego Gangu Słodziaków. Na zakończenie na uczestników czekała niespodzianka. Przedstawiciele każdej z klas losowali klasowego Słodziaka. Wykonaliśmy też na pamiątkę wspólne, wesołe zdjęcie.

14 listopada 2019

DZIEŃ PRAW DZIECKA W KLASACH 1-3 W związku z Dniem Praw Dziecka 20 listopada wychowawcy klas I-III przeprowadzili z dziećmi zajęcia na temat praw dziecka. Głównym celem zajęć było zapoznanie uczniów z ich prawami zapisanymi w Konwencji o Prawach Dziecka oraz kształtowanie u dzieci świadomości posiadania własnych praw.

20 listopada 2019

DZIEŃ PRAW DZIECKA W KLASIE 1a Uczniowie klasy 1a wysłuchali i omówili wiersz M. Brykczyńskiego pt.: „Prawa dziecka”, a następnie w grupach wykonali plakaty na temat swoich praw.

DZIEŃ PRAW DZIECKA W KLASIE 3a Dzieci z klasy 3a przygotowały plakaty przedstawiające prawa dziecka.

DZIEŃ PRAW DZIECKA W KLASIE 3b Z okazji Dnia Praw Dziecka uczniowie klasy 3B przygotowali cukierki, do których przywiązali cytaty Janusza Korczaka, dotyczące dzieci. W środę 20 listopada dzieci częstowały nimi nauczycieli oraz innych uczniów szkoły. Klasa 3b wybrała się także na spacer po Naramowicach, aby wręczyć cukierki przechodniom. Dzieci odwiedziły także niektórych rodziców w domach lub miejscu pracy. Akcja wywołała uśmiech zarówno na twarzach spotkanych ludzi, jak i uczniów klasy 3B.

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA Z okazji Dnia Pluszowego Misia, dzieci z oddziału przedszkolnego i z klas 1-3 przyniosły do szkoły swoje ulubione misie i razem z nimi wzięły udział w przygotowanym z tej okazji krótkim występie artystycznym. Dekorację stanowiły prace plastyczne przygotowane przez wszystkie dzieci. Odbyły się też konkursy: przyrodniczy, muzyczny, a także nasz ulubiony- na największego i najmniejszego misia. Na zakończenie imprezy wszystkie klasy oraz dzieci z oddziału przedszkolnego dostały pamiątkowe dyplomy. Zrobiliśmy również pamiątkowe zdjęcia.

25 listopada 2019

DZIEŃ MISIA W SZKOLNEJ BIBLIOTECE Pani Magdalena zaprosiła uczniów z klas 1-3 do szkolnej biblioteki. Dzieci miały za zadanie odpowiedzieć na pytanie: Czy misie mieszkają w bibliotece? Uczniowie bardzo chętnie przyłączyli się do dyskusji i okazało się, że znają bardzo wiele książek, w których mogą „mieszkać” misie. Pani Magdalena pokazała dzieciom zbiór książek, których bohaterami są misie. Na koniec każdy gość, który przybył do biblioteki został przez Panią Magdalenę poczęstowany słodkimi żelkami- oczywiście miśkami 🙂

27 listopada 2019

OGÓLNOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY „LEON” Pod koniec listopada odbył się w naszej szkole Ogólnopolski Konkurs Matematyczny LEON. Uczniowie z klas 1-3, którzy zgłosili się do udziału w konkursie musieli zmierzyć się z ciekawymi zadaniami matematycznymi. Z niecierpliwością czekamy na wyniki konkursu.

29 listopada 2019

KODOWANIE NA DYWANIE W KLASIE 3B Uczniowie klasy 3B w ramach nauki programowania intensywnie ćwiczą kodowanie na macie, układają kubeczki według podanego kodu oraz doskonalą umiejętność wykonywania zakodowanych działań matematycznych na interaktywnej macie. Uczniowie klasy 3B wiedzą, że każdy programista powinien logicznie myśleć oraz być dobrym matematykiem. Zadania z kodowania świetnie rozwijają kreatywność oraz integrują klasę.

3 grudnia 2019

FILHARMONIA POMYSŁÓW CZ. 4

6 grudnia 2019

WYCIECZKA DO „STAREJ CHATY U KOWALA” 5 grudnia br. uczniowie klas pierwszych odwiedzili „Starą Chatę u Kowola”w Kluczewie. Już na samym początku naszej wycieczki Wujek Krzysio zaprosił nas do stołu na poczęstunek: pierogi, kanapki i rogaliki przygotowane przez ciocię Mariolkę i Halinkę. Dzieci miały okazję zapoznać się ze starym sprzętem domowym, takim jak: kierzynka, z której wujek zrobił masło. Następnie pierwszoklasiści uczestniczyli we wspólnym ubieraniu choinki, sami wykonując łańcuchy. Wspólne rozwiązywanie zagadek umiliło spędzone chwile. Potem spotkali się ze zwierzętami gospodarskimi i mieli okazję pobawić się z nimi. Podczas przejażdżki traktorem podziwiali malowniczą okolicę Kluczewa.

6 grudnia 2019

Gospodarz zaprosił nas również do swej kuźni, w której opowiadał o pracy kowala przejmowanej z pokolenia na pokolenie.Wyjaśnił też, dlaczego stare żelazko ma duszę. Dla każdej klasy wykuł podkowę, która stała się pamiątką pobytu w gospodarstwie. W 100-letniej chacie dzieci zobaczyły zrobione na drutach przez babcię Teresę lalki i ubranka, dzięki czemu mogły na chwilę przenieść się w świat zabawek swoich dziadków. Na zakończenie pobytu w gospodarstwie było ognisko, przy którym każdy chętniei samodzielnie upiekł sobie kiełbaskę.Wycieczka była bardzo udana, pełna pozytywnych emocji, których na pewno długo nie zapomnimy.

BIBLIOTEKA POD PATRONATEM ŚW. MIKOŁAJA Co roku czekam z niecierpliwością na ten dzień: SZÓSTY GRUDNIA. To jest mój ulubiony dzień. A dlaczego? Dlatego, że jest to właśnie mój dzień; wszyscy mnie zapraszają, wypatrują mych odwiedzin. Podobnie było także w tym roku. Zostałem zaproszony do Poznania, do Szkoły Podstawowej nr 60, która nosi imię Wojciecha Bogusławskiego. Czułem się wspaniale! Wszyscy, duzi i mali, bawili się radośnie. Tego dnia odwiedziłem tutaj BIBLIOTEKĘ POD PATRONATEM ŚW. MIKOŁAJA. Spotkałem w niej Dzieci i Rodziców. Dzieci – uczniowie – oglądali moje wizerunki, czytali o mnie, rysowali… Robiliśmy sobie zdjęcia. Było też coś słodkiego. Szkoda, że Szósty Grudnia jest tylko raz w roku, bo już tęsknię do takich spotkań … A więc: do zobaczenia za rok! Życzę Wam Cudownych Świąt! Święty Mikołaj

6 grudnia 2019

PROMOCJA ZDROWIA W KLASACH 1-3 W czasie kolejnych zajęć promujących zdrowie poznały zastosowanie i wpływ witamin na funkcjonowanie organizmu człowieka, wykonały ciekawe prace, medale oraz aktywnie uczestniczyły w zajęciach ruchowych, które mają wpływ na prawidłową postawę ciała.

7 grudnia 2019

PRZEDSTAWIENIE „CZY MIKOŁAJ ZDĄŻY NA CZAS?” „Czy Mikołaj zdąży na czas?” to tytuł przedstawienia, w którym 6 grudnia wystąpiły dzieci z Koła Teatralnego przy Świetlicy Szkolnej. Trzynastoosobowa grupa uczniów z klasy 1a, 1b i 4b wcieliła się w role postaci, od których zależało w spektaklu wykonanie corocznej tradycyjnej misji Św. Mikołaja. I choć jej realizacja była w pewnym momencie mocno zagrożona, to jednak wszystko skończyło się happy endem, dzięki zaangażowaniu elfów, reniferów i co bardziej dziwne, również rzemieślników, skoczka narciarskiego, a nawet upartego osiołka.

8 grudnia 2019

MIKOŁAJKOWE ZABAWY W SP 606 grudnia dzieci wraz z rodzicami mogły spędzić czas na mikołajkowych zabawach przygotowanych przez nauczycieli i rodziców. Z tej okazji uczniowie z klas 1-3 przygotowali występy muzyczne i teatralne. Dzieci, mogły też uzyskać dyplom, jeśli wykazały się wiedzą na temat św. Mikołaja.

8 grudnia 2019

SZKOLNY KONKURS ORTOGRAFICZNY 2 grudnia w naszej szkole odbył się konkurs ortograficzny dla klas 1-3. Wyniki konkursu: KLASY 1 I miejsce: Natasza W., kl. 1a II miejsce: Alicja P., kl. 1a III miejsce: Nina Sz., kl. 1a KLASY 2 I miejsce: Mateusz W., 2a II miejsce: Aleksander W., 2a III miejsce: Laura S., 2b KLASY 3 I miejsce: Aleksandra P., 3b II miejsce: Milena W., 3a III miejsce: Emilia B., 3b Wręczenie dyplomów i nagród wkrótce 🙂

11 grudnia 2019

WARSZTATY BOŻONARODZENIOWE W KLASIE 1B Magiczny czas świąt Bożego Narodzenia zagościł już w klasie 1 b. 4 grudnia br. w miłej atmosferze odbyło się spotkanie z rodzicami, połączone z warsztatami bożonarodzeniowymi. Na początku dzieci wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój prezentując krótki występ artystyczny. Gościem specjalnym była Pani z Edu-Arto, która zapoznała nas z techniką filcowania na sucho. Pod okiem specjalisty w tej dziedzinie rodzice wspólnie ze swoimi dziećmi z zapałem wykonywali piękne bombki, wykazując przy tym wiele pomysłowości i kreatywności. Był to naprawdę mile spędzony czas, podczas którego dzieci i rodzice wspólnie pracowali, jednocześnie świetnie się bawiąc. Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie i wspólną zabawę.

12 grudnia 2019

WARSZTATY PIERNIKOWE W „SKACZĄCYM MŁYNIE” 12 grudnia klasy drugie wzięły udział w warsztatach piernikowych. Dzieci samodzielnie wałkowały ciasto, wykrawały i dekorowały pierniki. Na koniec dzieci zapakowały i zabrały własnoręcznie wykonane pierniki do domu.

17 grudnia 2019

EKOLEKCJE 7 stycznia klasy 1-3 brały udział w EKOLEKCJACH – zajęciach edukacyjnych poświęconych ochronie środowiska zorganizowanych przez GOAP w Poznaniu. Celem EKOLEKCJI było przybliżenie dzieciom zagadnień gospodarki odpadami w kontekście ochrony środowiska oraz zaprezentowanie zasad właściwego postępowania z odpadami powstającymi w gospodarstwach domowych. Uczniowie poznali zasady segregacji odpadów, a potem wspólnie weryfikowali wiedzę w trakcie zabaw, konkursów i zgadywanek. Każdy uczeń otrzymał pamiątkowy dyplom.

7 stycznia 2020

Wyniki Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego „Kartka bożonarodzeniowa origami” I miejsce – Nadia Machnicka SP 93 II miejsce – Blanka Jankowiak Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 8 III miejsce – Natasza Czechowicz SP 60 Wyróżnienia otrzymują: Marianna Wójcicka SP 60 Agnieszka Formanowicz Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 8 Dawid Obarski Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 8 Laureatom gratulujemy! Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie!

8 stycznia 2020

BALIK KARNAWAŁOWY 16 stycznia w naszej szkole odbył się balik karnawałowy dla uczniówz klas I-III oraz dla dzieci z oddziału przedszkolnego. Dzieci miały wiele ciekawych pomysłów na przebranie karnawałowe. W czasie imprezy brały udział w wielu zabawach przygotowanych przez Panie prowadzące baliki pokazywały swoje taneczne umiejętności.

17 stycznia 2020

FILHARMONIA POMYSŁÓW CZ. 5 17 stycznia poznaliśmy kolejne przygody Muzolinki i Muzolka. Tym razem poznaliśmy Szeptułkę, którą spotkała kara za podsłuchiwanie w postaci olbrzymich uszu. Dzieci, chcąc pomóc Szeptułce zagrały w specjalną grę.

21 stycznia 2020

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNO-JĘZYKOWEGO – ‘MY CHRISTMAS DICTIONARY’ W grudniu w naszej szkole odbył się konkurs plastyczno-językowy z języka angielskiego – ‘My Christmas Dictionary’. Chętni uczniowie z klas I-III przygotowali słowniczek obrazkowy o tematyce świątecznej. Wyniki konkursu: I miejsce: Michalina (klasa IIIa) II miejsce: (ex aequo) Hanna K. (klasa Ia) Nina Sz. (klasa Ia) III miejsce: Maksymilian P.(klasa IIIb) Wyróżnienia: Maja G. (klasa Ia) Amelia S. (klasa IIIb Zofia W. (klasa IIIb)

24 stycznia 2020

WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO „LEON” Spośród 31 uczniów z klas 1-3, którzy brali udział w konkursie pięcioro znalazło się w pierwszej dziesiątce i zostało Laureatami Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego (Beata T. z kl. 1b i Lena G. z kl. 1a, Anna B. z kl 2a, Szymon N., A Mroziewski z kl. 3b ). Pozostali uczniowie również poradzili sobie bardzo dobrze i zajęli miejsca od 11 do 33- każdy z nich otrzymał dyplom uczestnika konkursu. Wszyscy dostali pamiątkowe upominki od organizatora. Gratulujemy!

16 lutego 2020

WARSZTATY CHEMICZNE W KLASIE 3A Uczniowie z klasy 3a wzięli udział w warsztatach chemicznych „Laboraki”. Pierwsze zajęcia odbyły 20.12, natomiast drugie 22.01.

16 lutego 2020

WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „MASKA KARNAWAŁOWA” Przed feriami odbył się w naszej szkole konkurs plastyczny „Maska karnawałowa”. I miejsce – Amelia Ł. kl. 2a II miejsce – Maja G. kl. 1a III miejsce – Aleksandra W. kl. 0 Alicja T. kl. 1b Wyróżnienia otrzymują: Michalina O. kl. 2a Klara K. kl. 2b Laureatom gratulujemy! Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie!

21 lutego 2020

PROMOCJA ZDROWIA W KLASACH 1-3 W ramach projektu ,,Zdrowo jem, więcej wiem!” dzieci poznały tajniki dbania o wodę, brały udział w eksperymentach oraz tworzyły własne Wodolubki. Wszystkim dopisywały pozytywne emocje.

24lutego 2020

ZE WZGLĘDU NA PANDEMIĘ COVID-19PRZECHODZIMY NA ZDALNE NAUCZANIE.

marzec-czerwiec 2020