Want to make creations as awesome as this one?

Transcript

Publiczna szkoła podstawowa nr 27

Rozwijanie pasji

Zajęcia teatralne

Galeria prac

TIK w edukacji

Zajęcia sportowe

Świetlica szkolna

Projekty szkolne

Kilka słów o nas

Szkoła oczami uczniów

BUDUJEMY SZKOŁĘ NASZYCH MARZEŃ

O nas

Oferujemy i gwarantujemy : - przyjazną i rodzinną atmosferę;- wysoko wykształconą, kompetentną kadrę nauczycielską; - innowacyjny system nauczania z wykorzystaniem tablic multimedialnych; - udział w ciekawych projektach edukacyjnych;- zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów;- opiekę psychologa, pedagoga, - współpracę z Poradnią Psychologiczno- Pedagogiczną;- pomoc specjalistyczną (zajęcia rewalidacyjne, korekcyjno- kompensacyjne, logopedyczne,gimnastykę korekcyjną);- opiekę świetlicy oraz smaczne posiłki w stołówce szkolnej;- współpracę ze środowiskiem lokalnym.

Naszą ofertę tworzymy pod hasłem: „Budujemy Szkołę Naszych Marzeń”.

Rozwijanie Pasji

Taniec to nie tylko pasja, to również dobre samopoczucie i świetna kondycja. Nasze tancereczki od kilku lat uczestniczą w zajęciach tanecznych u naszej nauczycielki Pani Ani Rokicinskiej. A to jeden z układów tanecznych naszych Gwiazdeczek 😍

Wszyscy wiedzą, że muzyka poprawia samopoczucia, wpływa pozytywnie na nasz nastrój oraz zdrowie. Na zajęciach muzycznych uczniowie sami mogą się o tym przekonać - grając na różnych instrumentach perkusyjnych i słuchając aktywnie muzyki.

ZAJĘCIA TEATRALNE

Uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 27 w Radomiu mogą rozwijać swoje pasje teatralne na kole zainteresowań. Zajęcia integrują dzieci, pozwalają na ekspresję słowno - ruchową. Dodatkowo jest to doskonała możliwość na wyrażanie swoich emocji oraz osobowości.

Nasze prace

Na zajęciach lekcyjnych zdobywamy nie tylko wiedzę i umiejętności. Mamy również możliwość doskonalenia swoich talentów artystycznych: bardzo chętnie rysujemy, malujemy, działamy twórczo i kreatywnie.

TEchnologia informacyjna w szkole

Nasza szkoła rozwija się pod względem korzystania z technologii informacyjnej. Bierzemy udział w projektach "MegaMisja", "Lekcja Enter", "Szkoła odpowiedzialna cyfrowo" - podnosimy swoje kompetencje. Na bieżąco wykorzystujemy TIK podczas prowadzenia zajęć lekcyjnych: w użyciu są tablice multimedialne, nowe monitory interaktywne, roboty PHOTON.

Lekcja z Photonem

Tablica interaktywna

Zajęcia sportowe

Zajęcia sportowe w naszej szkole nastawione są na wszechstronny rozwój uczniów. Doskonalimy technikę gier zespołowych, koncentrujemy się również na ćwiczeniach indywidualnych, dostosowanych do możliwości oraz zainteresowań dzieci. Piłka nożna, hokej, gimnastyka - każdy znajdzie coś dla siebie! Dodatkowo w szkole odbywają się również zajęcia korekcyjne.

Świetlica szkolna

Świetlica szkolna działa codziennie od 6.30 - 17.00 w zależności od potrzeb uczniów i rodziców. Oprócz zajęć opiekuńczo - wychowawczych możemy tak rozwijać swoje pasje, talenty, bierzemy udział w wielu przedsięwzięciach oraz działaniach artystycznych.

Bierzemy udział w:

Szkoła oczami uczniów

Sportowo o szkole

O szkole

O szkole

Zapraszamy do szkoły!

Sportowo o szkole 2

Nasi uczniowie o szkole