Want to make creations as awesome as this one?

More creations to inspire you

BOARDS BOOK SERIES

Interactive Image

TRAIN

Interactive Image

DESMOND TUTU

Interactive Image

CRAIG HODGES

Interactive Image

CLC MALL MAP

Interactive Image

VANDANA SHIVA

Interactive Image

Transcript

Solgar od zawsze wykorzystuje szklane butelki do chronienia swoich produktów. Użyte ciemne szkło jest przeznaczone do celów farmaceutycznych: nieporowate, bezołowiowe, nieługowane i bezwonne. Pomimo tego, że są droższe od innych opakowań, Solgar stosuje je, bo perfekcyjnie chronią zawartość przed wpływem ciepła, światła i wilgoci. Takie opakowanie podlega także recyklingowi. Dzięki temu dbamy o naszą planetę.

Gdy kupujesz witaminy, minerały i zioła masz prawo wiedzieć co naprawdę dostanie Twój organizm. Dlatego nasze etykiety stały się wzorem do naśladowania dla innych. Gwarantujemy, że precyzyjna i stworzona w oparciu o najnowszą wiedzę naukową receptura jest prawdziwa od dnia otwarcia opakowania do zakończenia daty ważności. Jesteśmy ich pewni bo spędziliśmy tysiące godzin w laboratorium badając jak nasze produkty zachowują się w opakowaniu od pierwszej sekundy, gdy zostaną próżniowo zapakowane w fabryce, do ostatniej dawki przyjmowanej przez konsumenta. Złota etykieta to gwarancja siły działania i czystości każdego miligrama witaminy, minerału bądź zioła firmy Solgar.

Znakiem rozpoznawczym Solgar na całym świecie jest metalowa zakrętka w złotym kolorze. Jest ona też jednym z symboli naszego Złotego Standardu:

  • Formuły poparte nauką
  • Odpowiedzialnie pozyskiwane składniki
  • Unikanie stosowania sztucznych składników lub wypełniaczy
  • Małe partie produktów, własna, nowoczesna, fabryka
  • Najwyższe standardy jakości:
  • Filtracja wody według USP, filtracja powietrza HEPA

Etykieta pozwala na odklejanie i ponowne przyklejanie warstwy ze składem produktu. Takie rozwiązanie jest konieczne, gdyż produkt zawiera aż 22 składniki aktywne! Składniki: witamina C (L-askrobinian wapnia), substancja glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza, substancja wypełniająca: celuloza; skrobia grochowa, substancje wypełniające: alginian sodu, guma arabska, fosforany wapnia, kwas cytrynowy; maltodekstryna, witamina E (bursztynian D-alfa tokoferylu), L-Cysteina (jako HCl), substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe (roślinnych) kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu; sproszkowana baza roślinna: spirulina, ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego, ekstrakt z nasion ostropestu plamistego (Silybum marianum), ekstrakt z gotu kola (Centella asiatica); tauryna, cynk (diglicynian cynku†), kompleks roślinny: ekstrakt z liści zielonej herbaty (Camellia sinensis), ekstrakt z winorośli właściwej (Vitis vinifera), ekstrakt z sosny nad morskiej (Pinus pinaster) – Pycnogenol®; L-glutation, mangan (diglicynian manganu†), witamina B2 (ryboflawina), sproszkowany ekstrakt z dzikiej róży (4:1), mieszanina tokoferoli, miedź (glicynian miedzi), naturalny beta-karoten, witamina A (palmitynian retinylu), mieszanina karotenoidów, selen (L-selnometionina).

W ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym pomagają witaminy B2, C, E oraz cynk, miedź, mangan i selen.

Produkt bezglutenowy.Nie zawiera: pszenicy, produktów mlecznych, drożdży, sztucznych substancji przedłużających trwałość, aromatów.Niska zawartość cukrów.

Polska etykieta oznacza, że produkt ten został wyprodukowany w USA specjalnie dla Solgar Polska. Pochodzi on ze sprawdzonego źródła, jest oficjalnie dopuszczony na polski rynek i spełnia wszystkie wymogi formalne.