Want to make creations as awesome as this one?

Transcript

LITERACKA PODRÓŻ Z BOHATERAMI KSIĄŻEKODPOWIEDZ NA WSZYSTKIE PYTANIA I DOPŁYŃ DO WYSPY!

QUIZ

START

Grubiutki pluszowy miś „o bardzo małym rozumku”. Naiwny i niezbyt mądry, ale bardzo sympatyczny, życzliwy i uczynny. Przyjaźni się z Prosiaczkiem i bardzo lubi miód. ... Jego największym przyjacielem jest Krzyś

KTO TO JEST? 1

Miś Uszatek

Kubuś Puchatek

Miś Koralgol

Ma dziewięć lat, marchewkoworude włosy splecione w dwa odstające warkoczyki i mnóstwo piegów. Nosi przykrótką, połataną sukienkę, opadające pończochy i dużo za duże czarne buty. Mieszka całkiem sama, jedynie z małpką Panem Nilssonem i koniem, w Willi Śmiesznotce.

KTO TO JEST? 02

Alicja w Krainie Czarów

Ania z Zielonego Wzgórza

Pipi Pończoszanka

Drewniany pajacyk wystrugany przez szewca Dżeppetto. Pajac niespodziewanie ożył i od pierwszych chwil okazał się krnąbrnym, nieposłusznym i egoistycznym chłopcem...

KTO TO JEST? 03

Piotruś Pan

Król Maciuś

Pinokio

Opuszcza swoją asteroidę B 612 i wyrusza w podróż, podczas której spotka wiele postaci i która będzie obfitować w nowe doświadczenia. W jej wyniku rodzi się w nim przeświadczenie, że to, co miał do tej pory, a utracił, było w jego życiu najważniejsze.

KTO TO JEST? 04

Mały Książę

Pan Kleks

Król Maciuś

Podróżuje po całym świecie w poszukiwaniu mitycznego Pacanowa.

KTO TO JEST? 05

Kot w butach

Koziołek Matołek

Szewczyk Dratewka

Ośmioletnia dziewczynka, której rodzi się jej siostrzyczka Agnieszka. Dziewczynka nie może pogodzić się z utratą uprzywilejowanej pozycji najmłodszego dziecka w rodzinie. Swoją frustrację wyładowuje na rodzicach, rodzeństwie i szkolnych kolegach.

KTO TO JEST? 06

Kasia

Karolcia

Martynka

Bocian, który ze względu na złamane skrzydło nie mógł odlecieć do ciepłych krajów i został przygarnięty przez państwo Orczyków, na których domu znajdowało się jego rodzinne bocianie gniazdo.

KTO TO JEST? 07

Kajtek

Reksio

Łatek

Podczas jednej z wypraw jego statek rozbija się, a on jest jedynym ocalałym. Trafia na bezludną wyspę, gdzie ‒ jak się okaże ‒ spędzi następne dwadzieścia osiem lat.

KTO TO JEST? 08

Lasse Erikson

Robinson Crusoe

Tomek Sawyer

Sympatyczny słonik, który dzięki wielkim uszom nauczył się latać.

KTO TO JEST? 09

Dumbo

Rumbo

Bumbo

Wykluwa się z jaja wysiedzianego przez kaczkę, odrzuconego z własnego podwórka ze względu na odmienność i brzydotę. Brzydkie kaczątko nigdzie nie znajduje przychylności, aż do momentu, gdy wyrasta na pięknego...

KTO TO JEST? 10

Gęsiora

Koguta

Łabędzia

GRATULACJE!JESTEŚMY NA MIEJSCU!

JESZCZE RAZ?