Want to make creations as awesome as this one?

Transcript

українське мистецтво у полікультурному просторі

Культура, що усвідомлює власну велич, не прагне поглинути інші культури, а просто збагачує їх. В. Лісовий

Людина завжди прямує вперед, для неї не існує такої сходинки, на якій можна було б зупинитися з гордим відчуттям, що вище вже немає нічого. І хоч би які негаразди спіткали людство, його хода ніколи не була ретроградною. Разом з людством уперед просувалося й мистецтво – як і людство, мистецтво не старіє, воно – вічне. Є в його історії імена, що стали визначальними для розвитку світової культури, багато з них належать українцям.

Останнім часом стріт-арт стає все популярнішим на теренах нашої країни. Майже в кожному місті можна знайти щонайменше кілька гідних малюнків, які прикрашають сірі й непримітні житлові масиви. І створюють їх не тільки українські митці, а й іноземні художники.Тож не дивно, що три українських мурали - два київських та один харківський - увійшли до списку найкращих творів вуличного мистецтва Best Street Art 2017, складеного сайтом I Support Street Art (ISSA).

ТРИ УКРАЇНСЬКІ МУРАЛИ УВІЙШЛИ ДО СПИСКУ НАЙКРАЩИХ СТРІТ-АРТ ОБ'ЄКТІВ

Валерій Кот - український художник. Народився в 1958 році, в місті Поліське, Київської області. Здобув вищу архітектурну освіту і працював за фахом в проектних інститутах міста Києва. Далі була участь в різних виставках арт-галерей, громадських організацій, великих компаній.

КАЗКОВІ РОБОТИ УКРАЇНЦЯ ВАЛЕРІЯ КОТА

Галина Олексіївна — українська художниця, майстриня петриківського розпису. Одна з найбільш активних і знаних сучасних петриківських майстринь. Має в доробку кілька десятків виставок, зокрема близько 25 персональних, у багатьох країнах, серед яких — Україна, Франція, Болгарія, США, Канада, Грузія, Білорусь, Кувейт, Узбекистан, Китай, Туркменістан, Іспанія, Греція, Нідерланди. Після виставок у Франції її прийняли до Асоціації сучасного мистецтва міста Морестель.

ГАЛИНА НАЗАРЕНКО ПОШИРЮЄ УКРАЇНСЬКЕ МИСТЕЦТВО ПЕТРИКІВСЬКОГО РОЗПИСУ

Денис Чернов - талановитий український художник. Народився в 1978 році в Самборі, Львівська область, Україна. Після закінчення Харківського художнього училища в 1998 р. залишився у Харкові, де в даний час живе і працює. Також він навчався в Харківській державній академії дизайну і мистецтв, котру закінчив у 2004 році. Він регулярно бере участь в художніх виставках, на даний момент їх відбулося понад шістдесят, як в Україні, так і за кордоном. Більшість робіт Дениса Чернова зберігаються в приватних колекціях в Україні, Росії, Італії, Англії, Іспанії, Греції, Франції, США, Канаді та Японії.

ОЛІВЕЦЬ ТВОРИТЬ ДИВА: УКРАЇНЕЦЬ ДЕНИС ЧЕРНОВ СТВОРЮЄ СПРАВЖНІ ШЕДЕВРИ ГРАФІКИ

Український художник Назар Білик у 2010 році створив 6-метрову скульптуру "Дощ", як символ зв'язку людини з природою і символ діалогу між людським видом і навколишнім світом. Ця дивовижна бронзова скульптура являє собою людину, яка дивиться вертикально в небо, а на її обличчі розташована величезна скляна крапля дощу. При цьому помітно, що самотня фігура і крапля прекрасно збалансовані разом і здається, що між ними відбувається спокійне спілкування.

ШЕДЕВР УКРАЇНСЬКОЇ СКУЛЬПТУРИ: РОБОТА НАЗАРА БІЛИКА ВВАЖАЄТЬСЯ ОДНІЄЮ З НАЙВІДОМІШИХ У СВІТІ

В'ячеслав Міщенко - визнаний український художник, відомий на весь світ не тільки своїми картинами, а й чудовими макро-фотографіями. Фотограф все життя живе і працює в Україні, а саме в місті Бердичеві, Житомирської області. З ранніх років В'ячеслав захоплювався малюванням, брав активну участь у всіляких художньо-естетичних заходах. З розвитком техніки В'ячеслав Міщенко відкрив для себе новий світ художньої самореалізації - світ фотографії. Завдяки своєму вишуканому художньому смаку та естетичному сприйняттю він створює високохудожні витончені макро-фотографії, які й зробили його відомим на весь світ фотографом.

ЧУДОВІ РОБОТИ ФОТОГРАФА В'ЯЧЕСЛАВА МІЩЕНКО "ОБЛЕТІЛИ" ВЕСЬ СВІТ

УКРАЇНСЬКИЙ ХУДОЖНИК СТАВ ЧЛЕНОМ МІЖНАРОДНОЇ АКАДЕМІЇ КЕРАМІКИ (IAC)

Скульптор Юрій Мусатов, неодноразовий переможець міжнародних стипендіальних програм та конкурсів, учасник престижних виставок, симпозіумів, бієнале професійної кераміки, став першим українським митцем, що отримав членство в Міжнародній Академії Кераміки (IAC).