spid
Таня Орлова
Created on November 26, 2020
More creations to inspire you
2021 TRENDING COLORS
Presentation
POLITICAL POLARIZATION
Presentation
VACCINES & IMMUNITY
Presentation
LETTERING PRESENTATION
Presentation
ARTICLES
Presentation
PROMOTING ACADEMIC INTEGRITY
Presentation
HISTORY OF THE CIRCUS
Presentation
Transcript
Анотований список літератури бібліотеки СОІППО
1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом
До вашої уваги література з теми «Всесвітній день боротьби зі СНІДом», з якою є можливість ознайомитись у бібліотеці Сумського ОІППО
У монографії розглядаються актуальні питання формування і розвитку у підлітків та молоді життєвих навичок, необхідних для того, щоб вести здоровий образ життя та створювати здорове середовище. Розрахована на педагогів, організаторів навчальної та виховної роботи серед дітей та молоді.
УVIdeo
Посібник є основною частиною навчально–методичних матеріалів, розроблених у межах проєкту «Школа проти СНІДу». Проєкт реалізує сучасну педагогічну методику розвитку життєвих навичок, яка базується на гуманістичних ідеалах, повазі до прав людини, делікатному ставленні до гендерних проблем. Посібник містить базову інформацію з проблеми ВІЛ/СНІДу, відомості про концепцію і теоретичні засади проєкту, практичні рекомендації щодо його впровадження в школі, матеріали для проведення тренінгів.
VIdeo
Посібник створено відповідно до програми тренінгового курсу «Формування здорового способу життя та профілактика ВІЛ». Тренінговий курс реалізує концепцію превентивної освіти на основі набуття життєвих навичок, спрямованих на подолання проблем підліткового віку і виховання гармонійно розвиненої особистості. Курс передбачає використання інтерактивних методів (аналіз ситуацій, мозкові штурми, рольові ігри, інсценування), які стимулюють взаємодію учнів між собою та з тренером.
Збірку створено з метою забезпечити читача простим і зручним інструментом у розумінні значення партнерства з цільовими групами. Розділ «Партнерська діяльність шкіл та громад: на прикладі заходів до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом» подано у стислому форматі, що містить ключові положення та цікаві ілюстрації.
VIdeo
На сучасному етапі розвитку валеологія, як система інтегрованих знань, перетворюється на фундаментальну науку, яка необхідна в першу чергу тим, хто присвятив себе навчанню, вихованню, профілактиці, оздоровленню, психофізичній реабілітації. Книга розрахована на широке коло читачів, які прагнуть зміцнити свій організм, підвищити працездатність, позбутися порушень у стані здоров’я.
Тема висвітлена в періодичних виданнях бібліотек області:
1. Соціально-економічні наслідки епідемії ВІЛ/СНІДу в Україні: прогнозування, моделювання, оцінка // Україна: аспекти праці. - 2006. - №1. - С. 19-25.2. Лобода М. Людство під знаком біди: (СНІД в Україні) // Наука і суспільство. - 2002. - N5/6. - С. 40-42. 3. Клименко О.В. Соціальна профілактика алкоголізму, наркоманії, СНІДу серед студентської молоді в умовах навчального закладу // Соціальна педагогіка: теорія та практика. - 2006. - №2. - С. 58-65.4. Гейдар Л. Соціальна реклама та інформування з проблеми СНІД в Україні: можливості впливу на зміни в поведінкових практиках // Соціальна педагогіка: теорія та практика. - 2006. - №2. - С. 72-80. 5. Джужа О.М. Інформаційне забезпечення профілактики ВІЛ/СНІДу в Україні // Науковий вісник Київського Національного університету внутрішніх справ. - 2007. - №2. - С. 74-78. 6. Кулікова Ф.Й. Здоров’я людини в екологічно несприятливих умовах. Екологічний СНІД - нова проблема людства // Екологічний вісник. - 2007. - №5. - С. 13-14.7. Коляденко В. Історія відкриття вірусу імунодефіциту людини // Охорона здоров’я України. - 2009. - № 4. - С. 41 - 42.8. Гальмуючи чуму ХХІ століття // Віче. - 2009. - №8. – С. 27.
VIdeo
VIdeo
У цей день, 1 грудня, символічно прикріплюють червону стрічку, як солідарність з тими, кого торкнулася проблема СНІДу; як пам'ять про мільйони людей, чиє життя забрала смертельна хвороба; як символ протесту проти дискримінації ВІЛ-інфікованих; нагадування тим, кого епідемія не торкнулась, про необхідність турбуватися про свою безпеку і здоров'я.
VIdeo