Want to make creations as awesome as this one?

More creations to inspire you

Transcript

Світ української літератури

Дорогі друзі! Пропонуємо вам добірку книг української літератури із серії «Теплі історії», до читання довгими зимовими вечорами, адже розпочинається новорічні святкування, і в кожного з нас з’явиться більше часу, тим паче коли на вулиці морозно, і в країні карантин нам краще залишатись вдома. В такі дні нам хочеться закутатись у плед, взяти горнятко запашної кави і поринути у казку. Тож до вашої уваги книги про почуття й настрої, сумніви й рішення, далеку дорогу й затишний дім, чужі міста й близьких людей, солодкий шоколад і терпкувато-гірку каву. У них немає однозначних висновків і незмінних рецептів, а є пошуки та віра в імпровізацію. Є любов і сміливість, крихта суму й багато радості, чимало мрій і не менше спогадів Тут кожен може віднайти частинку своїх власних переживань та хвилювань… Неперевершені емоції наповняють сторінки цих книг, з якими можна посміятись від душі, пережити біль та смуток героїв, відчути ніжність та зворушитись до сліз. З цими книгами затишно й тепло, тож приємного читання. Будьте здорові!

Вип.6

Дізнатися про місце знаходження видань ви можете в Електронному каталозі книг ЦБС для дорослих

Черній, С. Теплі історії для неї : збірка оповідань / Святослав Черній. – Київ : Брайт Стар Паблішинг, 2017. – 112 с. – (Теплі історії) Від дитячих мрій про ідеальну дружину – через перше побачення, спільні радощі, конфлікти, комплекси, персональні дигресії та надії – до сімдесятої річниці шлюбу… Книга дає змогу зануритися в роздуми й поглянути по-новому на один із найсакральніших, найцінніших і найтендітніших інститутів нашого сьогодення – інститут сім’ї. Згадати власний шлях до нього або ж вибудувати концепцію на майбутнє.

Смаль, Ю. Теплі історії з корицею : повість / Юлія Смаль. – Київ : Брайт Стар Паблішинг, 2014. – 128 с. – (Теплі історії) Перед вами – затишна повість про щастя жінки. Вона схожа на клаптикову ковдру, де основа-полотно містить на собі різнобарвні шматочки тканини, що своїм поєднанням творять унікальний візерунок. Текст має центральну сюжетну лінію: молода жінка трепетно кохає свого чоловіка, виховує дітей, пече яблука з корицею, піци та лазаньї, облаштовує дім усілякими мистецькими дрібничками, готується до Різдва й святкує його з найріднішими, вирушаючи в мандрівку. Строкаті клаптики – це різноманітні історії кохання, згадані, списані з життя чи вигадані самою героїнею повісті. Саме ці замальовки або оповідання роблять книжку неповторною й дарують особливу…

Гербіш, Н. Теплі історії до кави / Надійка Гербіш. – Київ : Брайт Стар Паблішинг, 2014. – 168 с. : іл. – (Теплі історії) У цій книжці зібрані історії про почуття й настрої, сумніви й рішення, далеку дорогу й затишний дім, чужі міста й близьких людей, солодкий шоколад і терпкувато-гірку каву. У них немає однозначних висновків і незмінних рецептів, а є пошуки та віра в імпровізацію. Є любов і сміливість, крихта суму й багато радості, чимало мрій і не менше спогадів.

Теплі родинні історії : збірка оповідань / упор. О. Поліщук. – Київ : Брайт Стар Паблішинг, 2017. – 168 с. – (Теплі історії) Сім’я… Мудре та надійне старше покоління. Кумедна й допитлива малеча. Наші дорогі мами і татусі, бабусі та дідусі, донечки й синочки. Рідний дім, навіть коли ми далеко від нього, дарує свої тепло та затишок. Усе це та чимало спонук для «своїх», особистих роздумів, спогадів, переживань читач знайде в новій збірці «Теплих історій», присвяченій родині, сім’ї – найближчому, найріднішому, сокровенному духовному й життєвому простору.

Іванцова, М. Скринька з оповідками / Міла Іванцова. – Київ : Брайт Стар Паблішинг, 2018. – 152 с. – (Теплі історії) Герої книги – прості звичайні МИ, люди зі складними, інколи поламаними долями чи відчайдухи, які здатні на такі рішучі кроки, щоби наблизитися до свого щастя. У цій книзі Міли Іванцової, як і в усіх її книжках, багато правди життя, пронизливих історій, чутливих і чуттєвих, як у самому житті, і стільки любові до людини... Інколи книга здатна змінити життя. Видання із «ультрамодною» французькою палітуркою, тобто прошите ниткою, яка залишена на торці неприхованою.

Орлова, О. Чайна книжка : історії про чай і не тільки / Олександра Орлова. – Київ : Брайт Букс, 2019. – 151 с. – (Теплі історії) Витончена порцелянова чашка, крихітна азійська піала чи старенький щербатий кухлик – затишна магія чаювання підвладна кожному й по всіх усюдах… Випадково почути незвичайну розмову в антикварній крамниці чи прочитати щоденник із далекого минулого. Завітати на чаювання в американський парк, таємничий китайський монастир, маленьке українське селище чи ошатний вікторіанський маєток. Почути колискову від незнайомця, утамувати тугу маленького африканського хлопчика, покохати, пробачити, втратити і знайти. Усе це, разом зі звичайними й дивовижними героями, пропонує пізнати й відчути «Чайна книжка. Історії про чай і не тільки» – духмяна й тепла колекція оповідань, зібраних по різних куточках світу, замішаних на чайних традиціях, настояних на любові, красі та мудрості.

Белімова, Т. Трояндовий джем / Тетяна Белімова. – Київ : Брайт Стар Паблішинг, 2015. – 115 с. – (Теплі історії) У цій книжці зібрані різні твори. Є тут і ранні оповідання, і новели написані нещодавно. проте об’єднує їх, звісно ж, теплота, що стала візитівкою «Теплих історій», доброта й бажання трішки розрадити читача в нашому непростому сьогоденні. Авторка «Трояндового джему» засвідчує, що всі історії тут не вигадані, вони насправді були пережиті її героями, а вже самі персонажі потім, на вушко, розказали їх у різний, інколи досить несподіваний спосіб.