Want to make creations as awesome as this one?

Transcript

21 listopadaDzieŃ ŻyczliwoŚci

21 listopada obchodzony jest jako Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. To dzień dobrych uczynków i pozytywnych emocji. Idea tego święta wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych. Oryginalna nazwa święta brzmi: "Hello World Day" i symbolizuje cel tego dnia, czyli mówienie "hello" - "cześć" do przynajmniej 10 osób dziennie.

Obecnie Dzień Życzliwości obchodzony jest w ponad 180 krajach, a jego celem jest uwrażliwienie ludzi na wzajemną życzliwość i wzbudzenie w nich pozytywnych emocji. Przesłanie akcji jest proste bądźmy życzliwi codziennie, a nie tylko od święta. Pamiętajmy, że pozytywna energia, którą przekazujemy innym wraca do nas z nawiązką.

Mały Samorząd Uczniowski ogłasza TY-dzień Życzliwości. 16 - 22 listopada 2020r.

My również dołączamy do akcji promowania życzliwości. Prosimy zatem naszych uczniów o zaangażowanie i przygotowanie jesiennych liści życzliwości, na których znajdzie się kilka miłych słów lub pozdrowień. Liście mogą być wykonane dowolną techniką. Zdjęcia prac prosimy przesyłać do 20 listopada w wiadomości Teams do opiekunów Izabeli Małeckiej lub Katarzyny Zając–Robak. Prezentacja zdjęć z liśćmi życzliwości zostanie opublikowana na stronie szkoły.

Zadanie dla życzliwych :)

Zakręć ruletką. Życzymy miłej zabawy :) MSU