Want to make creations as awesome as this one?

E.Cygan

Transcript

co zbieramy ?

Nie wyrzucajmy pieniędzy na śmietnik!!!

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu organizowanego przez MZK. Dotychczasowe zaangażowanie z Państwa strony pozwoliło naszej szkole zająć pierwsze miejsce, a tym samym pozyskać śodki finansowe, które wykorzystaliśmy na zakup drobnego sprzętu elektronicznego, zabawek, pomocy dydaktycznych.

gdzie przynosimy ?

Elektograty

Zużyte baterie

Plastikowe nakrętki

Makulaturę

Ponownie zbieramy

Zebrane nakrętki można bezpośrednio przynosić do nas. Oddamy je na cele charytatywne.

Ze względu na zaistniałą sytuację związanąz pandemią, zachęcamy do przynoszenia elektrogratów, makulatury, zużytych baterii do Rupieciarni, ewentualnie do naszej placówki po wcześnejszym uzgodnieniuz wychowawcą.

Koniecznie należy podać nazwę naszej placówki.

cHWALIMY sIĘ !

W terminie od września do czerwca przynosimy do dwóch gminnych Rupieciarni, zlokalizowanych przy ulicy 1 Sierpnia oraz COP.

"Działaj z imPETem"

!!!......

Introduction here

Słowniczek:

  • Butelka PET- butelka z politereftalanu etylenu, czyli po prostu butelka na wodę i napoje.
  • Recykling - proces, podczas któregoz odpadów powstaje materiał do wytworzenia nowych produktów.

Nasza placówka przystąpiła do Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego

Jest to kampania społeczno-ekologiczna, która ma na celu edukację Polaków w zakresie prawidłowej segregacji odpadów, ze szczególnym uwzględnieniem butelek PET oraz ich recyklingu. Otrzymane pakiety materiałów wykorzystamy do rozwijania świadomości ekologicznej naszych uczniów. Projekt zakłada również udział w konkursie plastycznym, w którym przewidziane są atrakcyjne nagrody. Od 2 lutego do 5 marca będzie można głosować na prace zamieszczone na stronie www.działajzimpetem.pl do czego serdecznie Państwa zachęcamy. Pamiętajmy, im więcej oddanych głosów, tym większa szansa na wygraną.

Rok szkolny 2020/2021

imPETtem

działamy z

Wszystkim zaangażowanym serdecznie dziękujemy!!!