Want to make creations as awesome as this one?

Transcript

Віктор Голявкин Мій добрий тато

Гарпер Лі Вбити пересмішника

Михайло Барановський Я виховую тата-2, або Собачий вальс

Олександра Бруштейн Дорога йде в далечінь

Джинн Бердселл Пендервики на вулиці Гарда

Кращі книги про татуся

Міська бібліотека ім. М. Горького

в дитячій літературі

Віктор Голявкин «Мій добрий тато»

Повість Віктора Голявкіна автобіографічна: він, як і герой книги, ріс в Баку, його батько дійсно викладав музику і загинув на війні. Книга написана про всіх «добрих татусів», про любов батька й сина, про дорослішання і виховання. Це один з найвідоміших творів Віктора Голявкіна для дітей.

Гарпер Лі "Вбити пересмішника"

Штат Алабама, 1930-і роки, час Великої депресії і розквіту расової нетерпимості на півдні Америки. Адвокат Аттікус Фінч захищає чорношкірого, звинуваченого в злочині, якого він не скоював. А ще це історія про те, як двоє його дітей, яких він вирощує самотужки, роблять перші кроки зі світу фантазій у дорослий світ і на власному досвіді дізнаються, що таке благородство, співчуття і справедливість. Роман, який став культовим для декількох поколінь.

Михайло Барановський « Я виховую тата-2, або Собачий вальс»

Ця книга була написана автором нещодавно, але вже встигла полюбитися численним шанувальникам творчості Михайла Барановського. Захоплива історія про маленького хлопчика на ім'я Марік і про його тата, якому щодня доводиться вислуховувати питання свого малюка з приводу самих різних життєвих речей, бо хлопчик дуже допитливий.

Олександра Бруштейн "Дорога йде в далечінь"

До вашої уваги чудова трилогія Олександри Бруштейн «Дорога йде в даль». Вічні теми не втрачають актуальності, саме тому цією книгою зачитується вже не одне покоління читачів.

Джинн Бердселл "Пендервики на вулиці Гарда"

Сестри Пендервик тільки що повернулися з канікул додому і вже готові до нових пригод! Правда, цього разу їм випадають зовсім не ті пригоди, на які вони розраховували. Тому що татові, переконана тітка Клер, пора шукати собі супутницю життя - і що, питається, це має означати для його чотирьох дочок? Кошмарний жах, ось що. В головах у сестер визріває блискучий «План татопорятунку», і вони приступають до його реалізації. Ось тільки їх весь час щось відволікає ... Хочете вдосталь насміятися й відчути тепло справжньої дружби, вірності і любові? Читайте «Пендервики на вулиці Гарден»!

Приємного читання!