Want to make creations as awesome as this one?

More creations to inspire you

Transcript

Dziecko Boże...

...nie zapomina o Dobrym Ojcu Bogu.

1

2

4

3

Pamiętam o spotkaniu z moim Najlepszym Przyjacielem i Nauczycielem na niedzielnej i świątecznej Mszy Świętej.Uczestniczę w niej pobożnie i w skupieniu.

Rano i wieczorem rozmawiam z Panem Jezusem. Ta rozmowa to modlitwa. Dziękuję Panu Jezusowi za wszystko co mi dał, za Jego obecnoć przy mnie. Przepraszam Pana Jezusa za swoje złe uczynki. Proszę Pana Jezusa o potrzebne łaski. Mówię Mu o wszystkim, bo wiem, że On mnie zawsze wysłucha.

Jestem radosnym przyjacielem Pana Jezusa.

Pamiętam o dobrych uczynkach: -> pomoc Rodzicom -> opieka i dobra zabawa z rodzeństwem -> szacunek i pomoc ludziom starszym -> dobre słowo, życzliwoć i uśmiech dla innych

Zapraszam Was do małego kina... Posłuchajcie co powie zaproszony gość...

Uważnie słucham słów Ewangelii czytanej podczas Mszy Świętej, bo wtedy mówi do mnie Pan Jezus.Chcę zapamiętać Jego słowa -> znak Krzyża na czole Chcę o nich mówić -> znak Krzyża na ustach Chcę żyć słowami Pana Jezusa -> znak Krzyża na sercu Słowami Pisma Świętego mogę też modlić się w domu.

To już koniec naszego dzisiejszego spotkania. Życzę Wam miłego wakacyjnego odpoczynku. Pamiętajcie o Jezusie, On cały czas jest przy Was ze swoją ogromną Miłością. Jak pośpiewacie ...to poproście o pomoc Anioła Stróża… Zaśpiewajmy wesoło…

W swoich wakacyjnych wędrówkach pamiętam też o bezpieczeństwie. Pan Bóg mówi mi o tym w przykazaniu piątym, mam szanować życie i zdrowie swoje oraz drugiego człowieka. Posłucham dobrych rad dzieci z szkoły w Elblągu:

Poproszę Anioła Stróża o opiekę: