Want to make creations as awesome as this one?

Transcript

26 MAJA DZIEŃ MAMY

Miłość Mamy nie waży się na gramy! Mama - dotknięciem dłoni największy smutek przegoni! Miłość Mamy nie waży się na kilogramy! Gdy Mamusia usiądzie przy tobie, Lżej - nawet w ciężkiej chorobie! Chociaż się waży na tony hipopotamy i dzwony, to takiej wagi nie mamy, żeby zważyła miłość Mamy. Wszystko, co Mama nam daje, co będzie, co jest, co już było, i Mama, i my obok mamy - to miłość.(P. Kaniżaj "Miłość Mamy")

Droga Mamo!

Z okazji Dnia Matki

spełnienia marzeń

składam Ci życzenia

dużo zdrowia

Twój

W dniu Twojego Święta

Dzisiaj jest Twoje Święto

Kochana Mamusiu!

życzę Ci

szczęścia

Twoja

uśmiechu na co dzień

wiele radości

CZAS NA UPOMINEK DLA MAMY

Koncert życzeń

Kiedy byłam jak kropelka,czułam serca Twego bicieI widziałam jak jest wielka,miłość, która daje życie.Kocham Cię! Kocham! Mamowiem, że Ty czujesz to samo. Kiedy byłam jak kwiatuszek,mama głośno powiedziałamSłów rozwinął się kłębuszek,które bardzo pokochałamKocham Cię! Kocham! Mamowiem, że Ty czujesz to samo.Kiedy będę taka duża,ja przytulę mamo Ciebie I zawołam 'żadna burza,nie oddali nas od siebie!'Kocham Cię! Kocham! Mamowiem, że Ty czujesz to samo.Kocham Cię! Kocham! Mamowiem, że Ty czujesz to samo.

Kiedy byłem jak kropelka,czułem serca Twego bicieI widziałem jak jest wielka,miłość, która daje życie.Kocham Cię! Kocham! Mamowiem, że Ty czujesz to samo. Kiedy byłem jak kwiatuszek,mama głośno powiedziałemSłów rozwinął się kłębuszek,które bardzo pokochałemKocham Cię! Kocham! Mamowiem, że Ty czujesz to samo.Kiedy będę taki duży,ja przytulę mamo Ciebie I zawołam 'żadna burza,nie oddali nas od siebie!'Kocham Cię! Kocham! Mamowiem, że Ty czujesz to samo.Kocham Cię! Kocham! Mamowiem, że Ty czujesz to samo.

Śpiewają dziewczynki:

Śpiewają chłopcy:

Taniec dla mamy

Jak uszczęśliwić mamę?

Kręć kołem ruletki i wykonuj polecenia.

Bukiet dla mamy

Chwila dla mamy

Kocham Cię Mamo!

Przytul i powiedz:

"Wiesz, Prosiaczku… miłość jest wtedy… kiedy kogoś lubimy… za bardzo." (Kubuś Puchatek)