Want to make creations as awesome as this one?

Transcript

Kocham i szanuję Tatę

1

2

3

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus, witajcie Kochani. Bóg Ojciec prowadzi nas przez całe życie, ponieważ On kocha swoje dzieci i troszczy się o nie. Dlatego tutaj na ziemi dał nam Rodziców - Mamusię i Tatusia

Na dzisiejszej katechezie powiemy sobie o Kimś bardzo ważnym dla Was... Domyślacie się o Kim będzie mowa? Przyjrzyjcie się zdjęciu poniżej...Brawo - bohaterem naszej dzisiejszej katechezy będzie TATUŚ!

Do czego służy Tata? Oto jest pytanie! A przed nami odpowiedź w formie wiersza … Do czego służy tatuś? Na przykład do prania, kiedy za dużo pracy miewa w domu mama. Do trzepania dywanów, jazdy odkurzaczem,do chodzenia z córeczką na lody, na spacer. Do wbijania haczyków w twardy beton ściany,wtedy, gdy nową szafkę lub obraz wieszamy. Do strugania, gdy złamie się twardy ołówek,do wkładania do mojej skarbonki złotówek. Do wspinaczki, gdy sobie przed ekranem usiadł.Do pomagania w lekcjach też miewam tatusia. A kiedy się gazetą, jak tarcza zasłania,przynoszę kolorową książkę do czytania. I razem wędrujemy do ostatniej strony.Do tego służy tatuś dobrze oswojony.

Kocham i szanuję Tatę

4

5

6

Każdy z Was lubi, gdy Tata się uśmiecha. Lubicie bawić się ze swoimi Tatusiami. Cieszycie się, gdy daje Wam różne upominki. To jest ważne! Ale dla Taty ważne jest także to, gdy widzi, że jego dziecko wyrasta na dobrego i mądrego człowieka. Dlatego trzeba umieć słuchać, gdy tata zwróci uwagę, robi to, bo bardzo Was kocha i pragnie Waszego szczęścia.

Wasi Tatusiowie wykonują wiele ciekawych zajęć. Odszukajcie teraz katechezę 47 w Waszych ćwiczeniach i wykonajcie zadania. "Dziękuję Bogu w niebie, kochany Tato, za Ciebie"

Każdy z Was wie, że Dzień Mamy jest w maju. A pamiętacie, że Dzień Taty jest w czerwcu? Z pewnością, zatem zaśpiewajcie Mu piosenkę. https://www.youtube.com/watch?v=ktMMksJTb6M Podziękujcie Panu Bogu za swojego Tatusia