Want to make creations as awesome as this one?

Transcript

koło teatralneSIÓDEMKA

TOVE JANSSON

Teatr jest najważniejszą rzeczą na świecie, gdyż tam pokazuje się ludziom, jakimi mogliby być, jakimi pragnęliby być, choć nie mają na to odwagi, i jakimi są.

aleksandra szmelteropiekunka szkolnego koła teatralnego siódemka

MOJE SPOTKANIA Z MŁODYM AKTOREM

TOMASZ LINGO

agnieszka balcerzak

helena komosińska

KATARZYNA ŚWIĄTKOWSKA

czyli o tym, co dały mi spotkanie teatrlane

KOŁO I JA

Czwórka pasażerów, jeden przedział i pociąg relacji Prasno-Żyrostaw – brzmi jak niezbyt ciekawa podróż wśród osób, których na pozór nic nie łączy. Ale jeśli dodamy do tego „psa, który gryzie własną nogę”? Spektakl powstał w oparciu o scenariusz Maliny Prześlugi pt. „Czułość”.

Czułość

Perfomance artystyczny, który znajduje swój trzon w poezji Bolesława Leśmiana, jednak nie będziemy mówić o malinach. Dzisiaj czekamy na dziwożonę, wraz z nadciągającymi ludźmi „ubogiego brzegiem lasu”, żeby później biec do „świateł ślepych okien Betlejemu”.

MIEDZY MNĄ A ŚWIATEM

Jest to owoc naszej współpracy z artystami z różnych dziedzin, dlatego zbyt oczywistym jest powiedzenie, że mowa tu o wspólnym dążeniu do celu. Raczej staramy się odpowiedzieć na pytanie: a co gdyby nie wybudowano wieży Babel? Choreografia Zuzanny Szarugi, kl. 3a

(o)Tworzenie

Najnowsza działalność koła teatralnego „Siódemka” z wykorzystaniem… praktycznie wszystkiego, co można znaleźć w domu oraz „Instrukcji wchodzenia po schodach” autorstwa Julio Cortazara. Krótko mówiąc, niecodzienny poradnik na nudną codzienność.

instrukacja na trudne czasy

GALERIA KOŁA TEATRALNEGO

GALERIA KOŁA TEATRALNEGO

uczestniczka zajęć

natalia szczepkowska

zapraszamy!