Want to make creations as awesome as this one?

Transcript

Про війну розповість книга...

Віртуальна виставка-рекомендаціядля учнів 8-11 класів

Ірина Євтушенко бібліотекарКЗ "Новомиколаївський ЗЗСО І-ІІІ ст."

Любі друзі! Пропоную вам прочитати-переглянути книги-фільми про одну з найважливіших подій минулого століття - Другу світову війну.

Автор: Джон Бойн. Познайомтесь з біографією письменника.Вперше книга «Хлопчик у смугастій піжамі» вийшла у 2006 році. І швидко стала бестселером New York Times, а також отримала дві премії Irish Book Awards. І це ще не всі здобутки цього роману.

Автор: Маркус Зузак Познайомтесь з біографією письменника

Автор: Ренсом Ріґґз Познайомтесь з біографією письменника

Автор: Анна Франк Познайомтесь з біографією

Про фільм

У 2008 році режисер Марк Герман зробив однойменну екранізацію твору.

"Хлопчик у смугастій піжамі"Джон Бойн

"Іноді серед потоку книг з'являється та, що пробуджує почуття, тривожить розум і надовго застрягає в пам'яті. "Хлопчик у смугастій піжамі" - саме така книга"

Джерело

Дев’ятирічний Бруно разом із сім'єю переїжджає зі свого комфортабельного будинку в Берліні до нового дому у загадковому місці Геть-Звідси, де його батька призначають комендантом концтабору. Випадково він знайомиться з єврейським хлопчиком Шмулем, маленьким в’язнем. Між ними зароджується справжня дружба, яку, однак, розділяє колючий дріт. До чого можуть призвести різні погляди на світ, дивна логіка дорослих, а також сила долі й божевілля випадку? Про це і навіть більше розповідає дивовижна книжка «Хлопчик у смугастій піжамі».

Джерело

14+

Автор: Джон Бойн. Познайомтесь з біографією письменника.Вперше книга «Хлопчик у смугастій піжамі» вийшла у 2006 році. І швидко стала бестселером New York Times, а також отримала дві премії Irish Book Awards. І це ще не всі здобутки цього роману.

Читати онлайн

Дивитись фільм на сайті https://film-ua.com/10604-hlopchik-v-smugastiy-pizhami.html

"Крадійка книжок"Маркус Зузак

Чудова книга австралійського письменника Маркуса Зузака "Крадійка книжок"! Книга 230 тижнів знаходилася у Топі «The New York Times Best Seller list».

Джерело

14+

Про фільм

Вражаюча історія, яку розповідає... Смерть! До влади в Німеччині прийшли фашисти. Вперше Смерть побачив маленьку Лізель, коли прийшов забрати душу її братика. Він став свідком того, як дівчинка вкрала першу книжку, і зацікавився її долею. Він приходив до її будинку, де, ризикуючи життям, родина переховувала єврея. Він слухав, як Лізель читала книжки під час бомбардувань. Смерть завжди був поруч. Під час останньої зустрічі він розкриє крадійці книжок свою найбільшу таємницю...

Джерело

Читати онлайн

Автор: Маркус Зузак Познайомтесь з біографією письменника

Саундтреки фільму

"Сховище. Щоденник у листах"Ннна Франк

Щоденник єврейської дівчинки, відомий на весь світ, перекладений 67 мовами і неодноразово екранізований. Анна Франк вела свій щоденник із 12 червня 1942 року в окупованому нацистами Амстердамі. Останній запис датовано 1 серпня 1944 року. А 4 серпня німецька "зелена поліція" забрала всіх вісьмох євреїв, котрі понад два роки жили в сховищі — тильній частині будинку, де був офіс фірми Отто Франка — батька Анни. Усі загинули в концтаборах, окрім Отто Франка. Решту життя він присвятив поширенню документальних свідчень своєї доньки Анни…

Джерело

Про фільм 1959 року

13+

Читати онлайн

Автор: Анна Франк Познайомтесь з біографією

Дивитись фільм 1959 року онлайн https://kinogoo.cc/16656-film-dnevnik-anny-frank-1959-smotret-online-na-kinogo.html Дивитись фільм 2016 року онлайн https://gidonline.io/film/dnevnik-anny-frank/

"Дім дивних дітей"Ренсом Ріггз

Про бестселер Ренсома Ріггза ви, поза сумнівами, чули і, якщо досі не прочитали, то, швидше за все, встигли побачити екранізацію – з тими ж, що й у книзі, спецефектами, з прекрасною Євою Грін у ролі пані Сапсан і не менш прекрасною алегорією, у якій замість фашистів і нацистів маємо чудовиськ-порожняків, що прагнуть жити вічно знищуючи «особливих» людей. Алегорія цілком влучна, адже маємо тут і елементарне прагнення забрати життєві ресурси в інших, і антисемітизм, і, власне, одвічну війну між добром і злом. Крім того, у романі Ренсома Ріггза є подорожі в часі, завдяки яким герої-підлітки можуть уникнути найстрашнішого, є магія, що робить сюжет казково-захопливим, і є поділ на чорне та біле, через що війна стає такою зрозумілою.

Джерело

13+

Про фільм

Читати онлайн

Автор: Ренсом Ріґґз Познайомтесь з біографією письменника

Дивитись фільм онлайн http://moviestape.net/katalog_filmiv/drama/8517-dim-dyvnyh-ditej-mis-sapsan.html

Перелік літератури

  • Бойн Джон. Хлопчик у смугастій піжамі : роман / Джон Бойн ; пер. з англ. Віктора Шовкуна. – Львів : Вид-во Старого Лева, 2017. – 192 с.
  • Ріггз Ренсом. Дім дивних дітей : роман / Ренсом Ріггз ; пер. з англ. Олени Борової. — Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2012. - 432 с. : іл.
  • Зузак Маркус. Крадійка книжок : роман / Маркус Зузак ; пер. з англ. Наталії Гоїн. – Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2016. – 416 с. : іл.
  • Франк Анна. Сховище. Щоденник у листах : автобіографія / Анна Франк ; пер. з нім. Михайла Тупайла. — Харків : Віват, 2016. - 348 с. : іл.

В оформленні використані фото та зображення з Google-колекції.