Want to make creations as awesome as this one?

e-Twinning

Transcript

Stay home! learn from home!

eTwinning

klasa 1d

7. Gry i zabawy 8 . Wysyłamy życzenia i kartki świąteczne do Włoch

6. Przygotowujemy jedzenie

5.Model podwodnego życia

3. Dbam o siebie4. Zegar codziennych obowiązków

2. Uczę się w domu

1. Plakat

Przez ostatnich kilka tygodni wzięliśmy udział w międzynarodowym projekcie e-Twinning , w którym wykonaywaliśmy klika zadań oraz dzieliliśmy się swoją pracą z innymi uczniami z Europy.

Plakat "Zostań w domu"

Podczas naszego "przymusowego" pobytu w domu cały czas się uczymy.Robimy zadania w podręcznikach, zeszytach ćwiczeń,kartach pracy...

Uczę się w domu

WIERSZ DLA MEDYKÓW „Nastał taki czas, kiedy w szkole nie ma nas. Obcy wirus krąży nad domem, co ma kły i koronę, Lecz lekarze, pielęgniarki, cały świat medyczny, Wszyscy razem walczą dzielnie o nasz stan fizyczny. Dziękujemy Wam serdecznie, siedzimy w domu bezpieczne. Wy ciężko pracujecie, dbając o zdrowie na świecie. Wierzymy w Was, że już niedługo nadejdzie lepszy czas”.

Andrzej zrobił czapeczkę na konkurs.

Łukasz napisał wierszyk dla lekarzy.

Nie poddamy się bez walki Bo mamy medyków i pielęgniarki Co serca mają ogromne Choć same są arcyskromne. Lekarzy co pełnią dyżury Do nocy jak super fachury. Kłaniamy się w pas wam nisko Tym co są daleko i tym co są blisko.

Oliwka Wiertel również napisała wierszyk.Przybył do nas z zagranicy Nie pomogli mu lotnicy Wirus przyszedł niepytany i pozmieniał nasze plany. Chociaż ma swoją taktykę To my znamy genetykę. Mądrzy, dzielni i uczeni Też jesteśmy doświadczeni.

Ola Gutowska zrobiła kapelusz z kwiatkami.

...a Natalka wiosenny wianuszek.

Zegar codziennych obowiązków

Dbam o siebie

Przygotowujemy jedzenie

Model podwodnego życia

Bardzo lubimy się bawić.

Gry i zabawy

Nigdy nie zapominamy o odrabianiu lekcji :)

Wysłaliśmy też kartki na Wielkanoc do dzieci z Włoch.Wszyscy bardzo tęsknimy za sobą i mamy nadzieję, że znów wszystko wróci do "normalności", a my się wkrótce zobaczymy:)

DZIĘKUJEMY!