Want to make creations as awesome as this one?

More creations to inspire you

Transcript

1

2

3

5

4

Dziś przed nami specjalna lekcja! Dla wszystkich baranków ... a raczej OWIECZEK Poznamy Jezusa, który jest naszym DOBRYM PASTERZEM.

Zobacz jak beztrosko żyją sobie owce na pastwisku:

Choć owcom przy pasterzu jest zawsze dobrze i niczego im nie brakują, czasami jednak się buntują i chcą uciec ze stada. Poznaj historię jednej takiej owieczki:

Dobry pasterz zna swoje owieczki, opiekuje się nimi, broni je przed złem i jest gotowy nawet oddać za nie swoje życie. Gdy jakaś się zgubi biegnie jej na ratunek i szuka tak długo, jak ją odnajdzie. A gdy już ją znajdzie, bierze na ramiona, przytula mocno i cieszy się, że ją odnalazł. Pan Jezus nazwał się DOBRYM PASTERZEM a nas swoimi ukochanymi owieczkami. Jezus opiekuje się nami, prowadzi szczęśliwymi ścieżkami przez życie i broni przed złem. Cieszmy się, że możemy należeć do Jego owczarni!

Posłuchaj dokładnie historii zagubionej owcy i Dobrego Pasterza:

Spróbuj ułożyć puzzle: Kliknij, aby ułożyć puzzle

Posłuchaj naszego znajomego Gienka, który świetnie zna się na owcach

Na koniec zaśpiewaj piosenkę o zagubionej owieczce. Nie zapomnij o pokazywaniu!

A teraz coś dla odważnych i ambitnych!! Obserwując dokładnie poniższy film spróbuj wykonać własnoręcznie małą owieczkę. Możesz oczywiście poprosić o pomoc rodziców lub starsze rodzeństwo. Jeżeli Ci się uda, to prześlij mi zdjęcie a ja chętnie wynagrodzę Twoją pracę