Want to make creations as awesome as this one?

Transcript

1

2

4

5

Dzień Ziemi

Jeśli masz chwilę czasu to zapraszam do wspólnej zabawy! Przejdź szlakiem od 1 do 10. Czekają na Ciebie informacje, krzyżówka, filmik i ciekawostki..... Trochę wiedzy, trochę zabawy !

22 kwietnia

6

7

8

9

10

3

Nasza planeta od lat wysyła nam ostrzegawcze sygnały, których dłużej nie możemy ignorować. Dzień Ziemi, przypomina o tym, że mamy tylko jedną planetę i każdy z nas musi troszczyć się o nią codziennie.

Recykling jest powtórnym wykorzystywaniem odpadów w celu wytworzenia nowego produktu. Jest to jedna z form ochrony środowiska, której celem jest zmniejszenie nadmiernego eksploatowania złóż naturalnych oraz zmniejszenie ilości odpadów.

Coś z niczego! Zachęcam by stworzyć coś niepowtarzalnego. Bądźcie kreatywni. Rozejrzyjcie się dookoła: słoiki, butelki plastikowe, papier, nakrętki, resztjki materiału, kamyki ...., aż się proszą o nowe przeznaczenie. Stwórzcie swój projekt! Może to będzie lampion, przybornik na długopisy, gra, zabawka, pluszak, dekoracja......??? Twórzcie z tego co macie i bawcie się dobrze! Zdjęcia mile widziane

Ekologia to nauka o funkcjonowaniu przyrody. Zajmuje się badaniem oddziaływań pomiędzy organizmami a ich środowiskiem życia. Z języka greckiego oznacza "naukę o domu".