Want to make creations as awesome as this one?

Transcript

Nauka i dobra zabawa wzywa nas...

Wielkanocy czas

Przeczytaj instrukcję

Czy wiedziałaś/eś, że Digipuzzle zmieniają się w zależności od pory roku? Nic straconego...Odkryj Wielkanocne aktywności z uczniami Digipuzzle Twoi uczniowie lubią układać puzzle, działać na czas? Jigsawplanet to całe bogactwo gotowych puzzli wielkanocnych. Ułóż przykładowe puzzle, wybierz zakładkę stwórz, załóż darmowe konto i twórz takie cudeńka dla uczniów! Może zaproponujesz swoim uczniom dekorowanie wielkanocnych jajek?. Możliwości AByCa na tym się jednak nie kończą. Odkryjesz tutaj także generator krzyżówek,chmur wyrazowych,historyjek i opowiadań i całą paletę gier interaktywnych...

Możesz poprosić uczniów o przygotowanie wielkanocnych prac plastycznych i zrobić wystawę 3D. Na portalu w łatwy sposób zrobisz też wielkanocne koło fortuny (zapisz na nim słowa- zakładka Edit, a następnie je zapisz. Uczniowie mogą dopisywać skojarzenia, wyrazy przeciwne lub zapisywać zdania z tymi wyrazami). Może wspólnie z nimi udacie się w podróż na Wyspy Wielkanocne? W łatwy sposób przygotujecie grę w statki. Eduzabawy to moc generatorów i pomysłów na różne aktywności z uczniami.

Specjalne życzonka dla Was

Kartkę zrobiłem w generatorze (uprzedzam, że jeśli pojawi się błąd trzeba zrobić print screen). Wchodząc na stronę główną znajdziecie jeszcze więcej generatorów.