Want to make creations as awesome as this one?

Transcript

Wybierz książkę

przeczytaj

napisz lub nagraj recenzję

zrób zdjęcie okładki

przeslij recenzję i zdjęcie

wyzwanie czytelnicze

Czytelnicza Liga

1. wybierz tytuł

Siedzisz w domu i nie wiesz, co zrobić z tym całym czasem, który masz? Jesteś już zmęczony oglądaniem seriali, graniem ze znajomymi i patrzeniem w sufit? To świetnie! Znaczy, że przyszedł czas na czytanie. Wybierz swoją ulubiona książkę (albo sięgnij po coś nowego) i zatop się w lekturze.A jesli nie wiesz, co mógłbyś przeczytać, skorzystaj z naszych podpowiedzi. Listę znajdziesz obok :D To, co? Do dzieła!

2. Przeczytaj

Czytanie może być fajne :) Nie wierzysz? Spróbuj. A jeśli wolisz, możesz też wysluchać wybranej przez siebie książki.Najważniejsze, żeby się przy tym dobrze bawić :) Możesz zrobić sobie selfie z książką. Stwórzmy wspólną galerię: "Z książką mi do twarzy" :)

3. Recenzja

Napisz lub nagraj.Przeczytałeś książkę? To świetnie. Opowiedz o niej światu :) Lubisz pisać? Napisz? Wolisz nagrać kilka słów? Nic nie stoi na przeszkodzie :) Wybierz tę formę przekazu, która jest Ci bliższa.

4. okładka jest ważna

Pamiętaj o okładce!Aby Twoja recenzja była pełna, dołacz do niej fotografię okładki.Jeśli nie masz akurat wybranej przez siebie ksiązki po ręka, spróbuj znaleźć grafikę okładkowa na stronie wydawictwa. Zwykle je udostepniają :)

5. czekamy na Twoją opinię

Elementy recenzji:1) tytuł książki2) nazwisko autora3) główni bhaterowie4) zarys akcji5) Twoja opinia o książceTak przygotowana recenzje przekaż opiekunowi projektu :) Chętnie zamieścimy ja na stronie www.ligaczytelnicza.blogspot.com

Wybierz książkę

przeczytaj

napisz lub nagraj recenzję

zrób zdjęcie okładki

przeslij recenzję i zdjęcie

wyzwanie czytelnicze

Czytelnicza Liga wraca do gry