Want to make creations as awesome as this one?

More creations to inspire you

Transcript

Polona

To polska biblioteka cyfrowa, w której udostępniane są zdigitalizowane książki, czasopisma, grafiki, mapy, muzykalia, druki ulotne oraz rękopisy pochodzące ze zbiorów Biblioteki Narodowej oraz instytucji współpracujących.

Wirtualna biblioteka

Drogi czytelniku, Znajdziesz tutaj strony, na których możesz czytać książki, lektury online, oglądać ekranizacje lektur. Wystarczy, że klikniesz w ikonkę. Jeżeli najedziesz na napis poniżej ikonki, wyświetli się wyjaśnienie.

Szkoła podstawowa w zagórzanach

Lektury.gov

Tutaj pobierzesz lektury przez Internet i będziesz mógł słuchać ich wersji audio lub czytać w dowolnym momencie za pomocą wygodnej aplikacji mobilnej. Książki można czytać online lub pobrać na czytnik w formie e-booka.

ePodręczniki

Znajdziesz tu bezpłatne książki i materiały dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Najmłodsi czytelnicy odnajdą tu zagadki i zadania interaktywne a starsi e‑materiały do języka polskiego, historii i wiedzy o społeczeństwie, przyrody, matematyki, edukacji informatycznej i informatyki, biologii, geografii, fizyki, chemii, edukacji dla bezpieczeństwa. A w nich mnóstwo zadań interaktywnych, krzyżówek, filmików.

Wolne lektury

To bezpłatna cyfrowa biblioteka. Znajdziesz tu lektury szkolne, dzieła klasyki literatury polskiej światowej, bajki i baśnie dla dzieci oraz audiobooki