Want to make creations as awesome as this one?

More creations to inspire you

Transcript

1

2

3

4

5

6

7

Listen

Start

Ten obrazek będzie dla Ciebie podpowiedzią do następnego zadania. Możesz kliknąć na numerek 2

Kliknij i wykonaj Zadanie 1. Po jego wykonaniu odszukaj ikonkę z numerem 3

Pamiętasz historię o Zacheuszu? Dzisiaj z chęcią przybliży Ci ją poznany wcześniej Gienek. Odszukaj ikonkę serduszka i kliknij na nią.

Zacheusz po spotkaniu z Panem Jezusem postanowił zmienić swoje życie i naprawić krzywdy, które wyrządził innym ludziom. My też spotykamy się z Panem Jezusem w sakramencie pokuty i pojednania, ale żeby zmienić się tak jak Zacheusz musimy spełnić kilka warunków. Pamiętasz jakie? Odnajdź ikonkę samolotu i pofruń do 2 zadania.

Brawo! Bardzo dobrze Ci idzie. Podobne nawrócenie przeżył Syn Marnotrawny. Pamiętasz tą historię? Dzisiaj chciałabym pokazać Ci w czym my jesteśmy podobni do tego syna w naszej codzienności. Odszukaj ikonkę ze znakiem zapytania i kliknij na nią.

Żeby móc się dobrze wyspowiadać musimy dobrze poznać nasze grzechy czyli to co zasłania nam Pana Jezusa. Na lekcji zasłanialiśmy świeczkę kartkami z nazwami 7 grzechów głównych. Spróbuj je sobie przypomnieć, a następnie kliknij w ikonkę z rowerem i podjedź do następnego zadania

To już prawie koniec naszego dzisiejszego spotkania. Proszę pomódl się naszą wielkopostną modlitwą "KTÓRYŚ ZA NAS CIERPIAŁ RANY, JEZU CHRYSTE ZMIŁUJ SIĘ NAD NAMI". Na zakończenie kliknij na ikonkę z napisem "LISTEN" i odsłuchaj piosenkę o przebaczaniu.

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! W ramach kwarantannowej lekcji religii przypomnimy sobie wiadomości dotyczące sakramentu pokuty i pojednania. Zadnie rozpocznij od kliknięcia w ikonkę z numerem 1. Następnie wykonuj zadania tak, aby przejść przez wszystkie przyciski. POWODZENIA!