Want to make creations as awesome as this one?

More creations to inspire you

STEVE JOBS

Horizontal infographics

ONE MINUTE ON THE INTERNET

Horizontal infographics

SITTING BULL

Horizontal infographics

BEYONCÉ

Horizontal infographics

ALEX MORGAN

Horizontal infographics

Transcript

+ daugiau

+ daugiau

+ daugiau

+ daugiau

+ daugiau

U

D

I

M

3 Naujienlaiškis

Projekto vykdymas Lietuvoje

2023 m. gruodis

A

ApieErasmus+ projektą AUDiM

Projekto vykdymas Slovėnijoje

Projekto vykdymas Čekijoje

Projekto vykdymas Nyderlanduose

LIETUVA Projekto AUDiM įgyvendinimo ir produktų kūrimo metu projekto partnerių žinios ir praktinės įgūdžiai ženkliai išaugo. Partneriai ne tik dalijosi savo žiniomis ir patirtimi, ieškojo ir sistemino informaciją apie skaitmeninę rinkodarą, kūrė mokymo turinį įtraukdami ir naudodami tokius įrankius, kaip EdApp, YouTube, genial.ly, PowToon, SurveyMonkey, dirbtinio intelekto įrankius – ChatGPT ir Midjourney. Viso projekto metu stebėjome, kaip dėl minėtų priemonių pagreitėjo ir supaprastėjo projektą įgyvendinančių ir projekto veikloje dalyvaujančių organizacijų darbas. Motyvacija ieškoti naujų ir inovatyvių priemonių darbui palengvinti ir aplinkai tausoti nuolat didėjo. Dirbtinio intelekto valdomas turinys, įskaitant pokalbių robotus, suasmenintas rekomendacijas ir automatizuotą turinio kūrimą, tampa vis labiau paplitęs. Ši technologinė pažanga gali ženkliai paveikti turinio rinkodarą, optimizuojant turinio kūrimo, optimizavimo ir platinimo procesus. Tai savo ruožtu leidžia, savo ruožtu, leidžia nevyriausybinėms organizacijoms kurti veiksmingesnį, kryptingą ir pritraukiantį auditorijai turinį. Pateikiame keletą dirbtinio intelekto („ChatGPT“) sukurtų rekomendacijų skaitmeninės rinkodaros specialistams, dirbantiems nevyriausybinėse organizacijose:

  • Išsiaiškinkite, kas yra jūsų pagrindinė auditorija.
  • Kurkite naudingą, įdomų turinį, kuris atitinka jūsų auditorijos poreikius.
  • Laikykitės savo rinkodaros tikslų ir strategijos.
  • Analizuokite rinkodaros veiklų efektyvumą.
  • Būkite aktyvūs socialiniuose tinkluose.
  • Siųskite reguliarius naujienlaiškius, informuokite savo auditoriją apie organizacijos naujienas, projektus ir veiklą.
  • Bendraukite su savo auditorija.
  • Rinkite atsiliepimus iš savo auditorijos.
  • Bendradarbiaukite su kitomis organizacijomis, kurios turi panašių tikslų arba auditoriją.
  • Stebėkite kitų NVO pavyzdžius ir mokykitės iš jų patirties.

ČEKIJA Skaitmeninės transformacijos skatinimas: AUDiM projekto sėkmė diegiant inovatyvų mikromokymą Čekijos nevyriausybinėms organizacijoms Įgyvendinant AUDiM projektą sėkmingai įdiegtas novatoriškas mikro e. mokymosi kursas, skirtas besikeičiančiai Čekijos nevyriausybinių, ne pelno siekiančių organizacijų aplinkai. Šios organizacijos, vykstant daugybei pokyčių, iš kurių svarbiausias - vykstantis skaitmeninimo procesas, susiduria su įvairiais iššūkiais. Vienas iš jų yra reikiamų skaitmeninės rinkodaros žinių ir įgūdžių trūkumas. Atsakant į šį skubų poreikį, atsirado mikro e. mokymosi kursas, sutelktas į skaitmeninę rinkodarą, ypač pritaikytas nevyriausybinių organizacijų unikaliems reikalavimams. Be pagrindinio mikro e. mokymosi kurso, AUDiM projektas apima gausybę papildomų išteklių, įskaitant gerosios praktikos vaizdo įrašus ir išsamų internetinį vadovą. Visi šie ištekliai patogiai pasiekiami internete, pristatomi čekų kalba, užtikrinant maksimalų pasiekiamumą. Pradėję dalytis projekto rezultatais, sulaukėme nepaprasto susidomėjimo. Per surengtus tris auditorinius susitikimus turėjome progą gyvai bendrauti su atstovais iš projekto tikslinės auditorijos, aptarti jų konkrečius poreikius. Tuo pat metu projekto sklaidos veikla apėmė ir Čekijos ne pelno organizacijų asociaciją. Bendradarbiaujant su šia bendra organizacija, informacija apie AUDiM išteklius buvo platinama platesnei auditorijai, sustiprinant mūsų įsipareigojimą padaryti pastebimą poveikį. Mūsų dalyvavimas šiame ambicingame projekte buvo vertinga patirtis, leidusi mums aktyviai prisidėti prie turinio kūrimo ir sėkmingai pristatyti šį neįkainojamą šaltinį Čekijoje. Esame dėkingi už galimybę prisidėti prie ne pelno siekiančių organizacijų skaitmeninių gebėjimų plėtojimo ir tikimės teigiamų pokyčių, kurie išryškės kaip AUDiM projekto rezultatas.

SLOVĖNIJA Pirmasis projektas, pirmasis sklaidos renginys E-learning Concepts, įsikūrusi Ljubljanos mieste, Slovėnijoje, yra naujokė Erasmus+ programoje. Prisipažįstame, kad mūsų personalas turėjo tam tikrą ankstesnę patirtį, kurią galėjo išnaudoti, bet AUDiM yra pirmasis projektas, kuriame dalyvaujame kaip organizacija partnerė. Mes surengėme pirmąjį sklaidos renginį rugsėjo pradžioje, rugsėjo 7 d., kai dauguma slovėnų sugrįžo iš atostogų. Mokslo metai prasideda rugsėjo 1 d., universiteto studentai sugrįžta į miestą baigti egzaminus. Suaugusiųjų švietimo centrai pasiruošę pradėti savo veiklą spalio mėnesį. Renginio dalyvių skaičius pranoko mūsų lūkesčius tiek kiekybiniu, tiek kokybiniu požiūriu. Dalyviai buvo įvairių organizacijų vadovai ir savanoriai, suaugusiųjų švietimo darbuotojai, universiteto darbuotojai, vidurinės ir pradinės mokyklos mokytojai, kultūros organizacijos, MVĮ ir savarankiškai dirbantys asmenys. Mes pristatėme projektą, partnerius, mūsų darbo eigą, skaitmeninius įrankius, kuriuos naudojome, ir parodėme keletą vaizdo įrašų ir mikro e. mokymosi kursų pavyzdžių. Renginio antroje pusėje dalyviai prisijungė prie AUDiM mokymosi portalo naudodami savo išmaniuosius telefonus, norėdami išbandyti mikro e. mokymosi kursų turinį patys. Gavome naudingų atsiliepimų - kai kurie iš jų buvo konkrečiai susiję su tikslinę grupe, su kuria dirbo dalyviai. Oras buvo mūsų pusėje, todėl kavos pertraukėlę ir augalinės kilmės užkandžius (daugkartinėse arba perdirbamose pakuotėse) galėjome surengti po atviru dangumi, daugiakultūrinėje atmosferoje apdovanojimus pelniusiuose Liublianos jaunimo nakvynės namuose „Celica“, buvusiame kariniame kalėjime, paverstame susitikimų ir mokymosi erdve, kuris yra autonominio kultūros ir socialinio centro „Metelkova mesto“ dalis. Idėjų, kaip toliau skleisti projekto rezultatus, netrūko.

AUDiM projektas siekia padėti Jums tobulėti per įvairias veiklas:

  1. Mikro e. mokymosi kursus: Pasinerkite į dinamiškus kursus, pritaikytus skaitmeninės rinkodaros įgūdžiams tobulinti. Šie kursai parengti taip, kad nesunkiai tilps į Jūsų užimtą dienotvarkę ir kartu suteiks naudingų žinių.
  2. Skaitmeninių įrankių pavyzdžius: Naudokitės prieiga prie išsamaus skaitmeninių įrankių rinkinio, kuriame rasite geriausios praktikos pavyzdžių. Šis šaltinis - tai vadovas, padėsiantis įvaldyti skaitmeninės rinkodaros meną ir padėsiantis daryti pastebimą poveikį.
  3. Internetinio mokymosi portalą: Pasinerkite į mūsų internetinį mokymosi portalą, kuris yra žinių dalijimosi ir bendradarbiavimo centras. Susipažinkite su naujovėmis ir neatsilikite nuo skaitmeninės rinkodaros tendencijų.
  4. Testavimą ir praktinį pritaikymą: Mes tikime, kad mokytis reikia per praktiką. Dalyvaukite praktiniuose seminaruose ir mikro e. mokymosi kursų ir skaitmeninių įrankių testavime, taikykite įgytas žinias realiose situacijose.
🔗 Sužinokite daugiau: Jei norite išsamiau susipažinti su AUDIM projektu ir jo teikiamomis galimybėmis, apsilankykite mūsų oficialioje svetainėje: Audim-digital.eu

Dinamiškame Nyderlandų ne pelno siekiančių organizacijų sektoriuje AUDiM projektas yra skaitmeninės pažangos pavyzdys. AUDiM projektas, kuriame sprendžiami sudėtingi skaitmeninimo klausimai, skirtas konkretiems organizacijų poreikiams, visų pirma tų, kurios turi mažiau žinių ir įgūdžių, reikalingų šiuolaikiniame besikeičiančiame pasaulyje.Pagrindinė projekto priemonė - novatoriškas mikro e. mokymosi kursas, kruopščiai pritaikytas NVO poreikiams, kuriame pagrindinis dėmesys skiriamas skaitmeninei rinkodarai. Be pagrindinio mikro e. mokymosi kurso, AUDiM projektas apima gausybę papildomų išteklių, įskaitant gerosios praktikos vaizdo įrašus ir išsamų internetinį vadovą, kurie yra lengvai prieinami internete, viskas pateikiama anglų ir olandų kalbomis. Projekto poveikį sustiprino du sklaidos renginiai, kurie sudarė sąlygas tiesiogiai bendrauti su tikslinės auditorijos atstovais. Renginiuose buvo išsamiai aptarti konkretūs Nyderlandų nevyriausybinių organizacijų poreikiai, skatintas dialogas ir patirčių mainai. Bendradarbiavimu prisidėjo ir tokios socialinės organizacijos kaip „Vlinderduin“ ir „Zierik7“, kurios plečia AUDiM projekto išteklių pasiekiamumą ir stiprina mūsų įsipareigojimą siekti didesnio žinomumo. Mūsų dalyvavimas šiame ambicingame projekte buvo naudinga patirtis, kuri leido mums aktyviai formuoti turinį ir sėkmingai pristatyti šį neįkainojamą šaltinį Nyderlandams. Esame dėkingi už galimybę prisidėti prie Nyderlandų ne pelno siekiančių organizacijų skaitmeninių gebėjimų stiprinimo ir nekantriai laukiame teigiamų pokyčių, kurie atsiskleis įgyvendinus AUDiM projektą.