освіта музична
999378244
Created on July 27, 2022
More creations to inspire you
Transcript
медіапрезентацію
Полтавська обласна бібліотека для юнацтва імені олеся гончара пропонує
Start
ВИКОРИСТАННЯ ІНФОРМАЦІЙНИХ онлайн-сервісів НА УРОКАХ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА
Програма для організації відеоконференцій як для групових, так і для індивідуальних занять, що дозволяє підключати одночасно до 100 користувачів з 40- хвилинним обмеженням для безкоштовних акаунтів. Zoom дозволяє демонструвати свій екран, робити запис конференції, використовувати дошку, як у справжньому класі. Його можна встановити на смартфон, комп’ютер, або скористатися web-версією. 10 3.
https://zoom.us/
Програма для організації відеоконференцій, яка не обмежена у часі. Має ті ж самі функції, що і ZOOM, але не має можливості запису конференції (запис доступний тільки для платних акаунтів). Додатково ви ще матимете змогу замінити задній фон у реальному часі.
https://meet.google.com/
Це безкоштовний онлайн-сервіс, який дає змогу створювати інтерактивні навчальні ігри: вікторини, обговорення, опитування, що складаються з низки запитань з кількома варіантами відповідей.
https://kahoot.com/
Безкоштовний веб-сервіс Google Classroom дозволяє організувати онлайн-навчання, використовуючи відео-, текстову та графічну інформацію. Google Classroom об’єднує в собі: Google Drive для створення і обміну завданнями, Google Docs, Forms, Sheets and Slides для написання текстів, створення форм з тестами і презентацій, Gmail для спілкування і Google Calendar для розкладу.
https://classroom.google.com/
https://www.microsoft.com/uk-ua/microsoft-teams/group-chat-software
Microsoft teams має такі корисні функції, як відеоконференції, спільний перегляд екрана, режим «разом» (для створення атмосфери), спільний доступ до файлів.
https://www.classtime.com/uk/
Платформа для створення інтерактивних навчальних додатків, яка дозволяє вести аналітику навчального процесу у реальному режимі та реалізовувати стратегії індивідуального підходу.
https://moodle.org/
Безкоштовна відкрита система, яка надає можливість проводити відеоконференції, подавати навчальний матеріал у різних форматах (текст, презентація, відеоматеріал, веб-сторінка); здійснювати тестування та опитування; учні можуть виконувати завдання та пересилати відповідні файли.
https://www.microsoft.com/uk-ua/microsoft-365/onedrive/online-cloud-storage
Файловий хостинг. Він дозволяє користувачам зберігати файли, а також інші особисті дані. Пропонує 5 Гб вільного місця для зберігання.
Відеохостинг, на якому можна знайти пояснення складних тем відомими педагогами, науковцями, акторами, а ще – науково-популярні відео та анімації. Також власники акаунту Google вже мають свій канал, де можуть публікувати власні відео або робити плейлисти з підбірками корисних відео для навчання.
https://www.youtube.com/
Конструктор різноманітних інтерактивних завдань, що дозволяє зручно й легко створювати електронні інтерактивні вправи, що сприяє активності, самостійності, ефективності, зв’язку теорії з практикою, поєднання колективних та індивідуальних форм роботи тощо.
https://learningapps.org/
https://uk.padlet.com/auth/signup?referrer=https%3A%2F%2Fuk.padlet.com%2Fdashboard
Це віртуальна дошка, на якій можна розміщувати окремі плитки-дописи з текстовою інформацією, гіперпосиланнями, зображеннями, прикріплювати файли, аудіо-, відеозаписи. Водночас, це може бути зручною точкою для інформування та оперативних оголошень.
Human школа – це зручні та сучасні інструменти для навчального закладу (система управління навчанням, аналітика, шкільна соцмережа, рефлексія). Безкоштовно для державних ЗЗСО.
https://www.human.ua/schools