Want to make creations as awesome as this one?

Transcript

TECHNIKUM Nr 7 Branżowa Szkoła I i II stopnia Nr 1 im. Polskich Zwycięzców Enigmy

Start

Oferta edukacyjna ZSTiE Wrocław

Projekt i wykonanie: Wiktoria Romańczuk

Elektronik

Branżowa Szkoła I i II stopnia Nr 1

Technik robotyk

Technik elektronik

Technikum nr 7

Technik informatyk

Technik teleinformatyk

Oferta

Technikum nr 7

Jeżeli pragniesz zdobyć atrakcyjny zawód, a w przyszłości podjąć studia na uczelniach technicznych takich jak: informatyka, automatyka, cybernetyka, robotyka, elektronika lub kierunkach zbliżonych podejmij naukę w Technikum nr 7 we Wrocławiu.

Technik informatyk

to ciekawy, twórczy, prestiżowy i bardzo dobrze opłacany zawód dla ludzi dynamicznych i pełnych pomysłowości. Technik informatyk to zawód poszukiwany na krajowych i zagranicznych rynkach pracy. Technicy informatycy łatwo znajdują zatrudnienie w różnych gałęziach gospodarki.

technik teleinformatyk

zajmuje się projektowaniem sieci teleinformatycznych, obsługą urządzeń sieciowych oraz ich nadzorem, konserwacją i diagnozą oraz naprawą urządzeń i systemów teleinformatycznych.

to zawód atrakcyjny, nowoczesny i dający młodemu człowiekowi wiele możliwości. Elektronika, to dziedzina nauki, która szczególnie w ostatnich latach znacząco wpłynęła na jakość i komfort życia ludzi.

technik elektronik

jest jednym z najbardziej poszukiwanych zawodów w przemyśle. Zawód ten jest odpowiedzią na potrzeby dynamicznie zmieniającej się światowej gospodarki, która w coraz większym stopniu opiera się na automatyzacji i robotyzacji procesów produkcyjnych.

technik robotyk

Branżowa Szkoła I, II stopnia Nr 1

Jeżeli zależy Ci na zdobyciu atrakcyjnego zawodu, gdzie liczą się umiejętności praktyczne i chcesz szybko rozpocząć pracę to wybór Branżowej Szkoły I stopnia jest dla Ciebie.

ELEKTRONIK

  • Trwająca 3 lata szkoła branżowa I stopnia na kierunku elektronik, przygotowuje specjalistę do montowania, demontowania, instalowania i konserwacji urządzeń elektronicznych.
  • W głównej mierze kładzie nacisk na umiejętności praktyczne.
  • Ukończenie tej specjalizacji gwarantuje uzyskanie wykształcenia wymaganego do zatrudnienia w przedsiębiorstwach komputerowych, firmach tworzących i eksploatujących elektroniczną aparaturę, urządzenia oraz sprzęt.

Zapraszamy