Want to make creations as awesome as this one?

Transcript

«Володар високого фентезі»

Title 1.................

віртуальна виставка до 130-річчя від дня народження Джона Роналда Толкіна

на головну

Толкін Дж. Р.Р. Листи Різдвяного Діда/ Дж. Р.Р. Толкін, за редакцією Бейлі Толкін.- Львів: Астролябія, 2017.- 160с.

Листи різдвяного діда

Щороку в грудні дітям Дж. Р. Р. Толкіна приходив конверт зі штемпелем Північного Полюса, а всередині — лист, написаний химерним тонким почерком і оздоблений чудовими кольоровими малюнками. Всі ці листи були від Різдвяного Діда і розповідали дивовижні історії про життя на Північному Полюсі: як північні олені зірвалися з прив’язі й порозкидали подарунки по всій околиці; як безталанний Білий Ведмідь видерся на крижаний полярний шпиль і гепнувся звідти на будиночок Різдвяного Діда; як велися війни з полчищами капосних гоблінів. Часом якусь приписку надряпував Білий Ведмідь, а часом Ілберет Ельф дописував щось своїм елегантним плавним почерком, додаючи цим історіям ще більше життя і гумору.

на головну

Толкін Дж.Р.Р. Сильмариліон/ Дж. Р.Р. Толкін. За редакцією Крістофера Руела Толкіна.- Львів: Астролябія, 2015.- 569,[7]с.

Сильмариліон

Ця книга — легендарна провісниця Володаря Перснів — пропонує цілісну міфологічну історію майстерно вифантазуваного, але такого реалістичного світу Середзем'я. Сильмариліон — історія повстання Феанора та його роду проти богів, вигнання повстанців із Валінору та їхнє повернення до Середзем'я, а також безнадійної, незважаючи на жертовну мужність, війни з великим Ворогом за Сильмарили — досконалі коштовності, що їх виготовив Феанор.

на головну

Толкін Дж.Р.Р. Гобіт, або Туди і звідти/ Дж. Р.Р. Толкін.- 5-те видання.- Львів: Астролябія, 2017.- 377[7]c.

Гобіт, або Туди і звідти

Це історія надзвичайної пригоди, яку втнула ватага ґномів, узявшись відшукати загарбане драконом золото. Мимохіть учасником цієї ризикованої виправи став Більбо Торбин, прихильний до комфорту і позбавлений амбіцій гобіт, котрий, на власний подив, виявив неабияку винахідливість і вправність у ролі зломщика.

на головну

Толкін Дж.Р.Р. Володар Перснів. Ч. 3. Повернення короля/ Дж. Р.Р. Толкін.- 2-ге оправ. вид.- Львів: Астролябія, 2016.- 687, [17]с.

Толкін Дж. Р.Р. Володар Перснів. Ч.2. Дві вежі/ Дж. Р.Р. Толкін.- 2-ге оправ. вид.- Львів: Астролябія, 2016.- 561, [15]с.

Володар Перснів

Толкін Дж.Р.Р. Володар Перснів. Ч.1. Братство Персня/ Дж. Р.Р. Толкін.- 2-ге оправ. вид.- Львів: Астролябія, 2016.- 687,[17]с.

Найпопулярніший, найбільш читаний, культовий твір минулого століття. Читаючи книгу, Ви будете переживати, хвилюватися, радіти, сумувати, фантазувати. Це захопливий пригодницький роман і, водночас, сповнена глибокої мудрості книга. Основою цієї історії є боротьба за Перстень Влади, що випадково потрапив до рук гобіта Більбо Торбина. Саме цього Персня бракує Темному Володареві для того, щоби завоювати увесь світ. Тепер небезпечні пригоди випадають на долю Фродо Торбина, бо йому довірено цей Перстень. Він мусить залишити свій дім і вирушити у небезпечну мандрівку просторами Середзем’я аж до Судної Гори, що розташована в осерді володінь Темного Володаря. Саме там він має знищити Перстень і завадити втіленню лихого задуму.

на головну

Толкін Дж. Р.Р. Падіння Артура/ Дж.Р.Р. Толкін.- Львів: Астролябія, 2018.- 244,[12]с.

Падіння Артура

«Падіння Артура», єдиний літературний екскурс Дж. Р. Р. Толкіна у світ легенд про короля Артура, цілком може вважатися його наймайстернішим здобутком у зверненні до давньоанглійського алітераційного вірша. Тут він переосмислив стародавні артурівські сказання, привнісши в них усеохопне відчуття грізної величі й рокованости - чи то він розповідає про Артурову виправу за море, до далеких поганських країв, чи про втечу Ґвіневери з Камелоту, чи про велику морську битву після повернення Артура до Британії, чи описує зрадника Мордреда або ж болісні вагання Ланселота в його замку.

на головну

Толкін Дж. Р.Р. Легенда про Сіґурда і Ґудрун/ Дж. Р.Р. Толкін.- Львів: Астролябія, 2020.- 478,[2]с.

Легенда про Сіґурда і Ґудрун

Сповнена драматичного напруження Толкінова версія величної нордичної легенди, дві споріднені пісні, витворені на основі ретельного вивчення стародавньої поетичної традиції Ісландії та Норвегії з точним збереженням віршових форм, що дає змогу передати енергетику старовинних пісень. У «Пісні про Вольсунґів» ідеться про родовід звитяжного Сіґурда, вбивці дракона Фафніра, чиїм проклятим скарбом герой заволодів. А «Пісня про Ґудрун» розповідає про подальшу долю подруги Сіґурда після його загибелі, про її шлюб із могутнім Атлі, правителем гунів (історичним Аттілою), про вбивство за його наказом братів-Ніфлунґів і про страхітливу сестрину помсту.