Want to make creations as awesome as this one?

Transcript

Ptaki leśne

Śpiew ptaków to najpiękniejsza muzyka, jaką stworzyła natura. Polskie lasy, zagajniki, parki i wsie są pełne tych latających stworzeń.Śpiew ptaków to najpiękniejsza muzyka, jaką stworzyła natura. Polskie lasy, zagajniki, parki i wsie są pełne tych latających stworzeń.

Nawet w moim ogrodzie bez problemu znajduję gniazdo popularnego kosa. Ptaki te mają czarne ubarwienie piór i pomarańczowy dziób. Kiedy zmierzcha i świta kos raczy nas pięknym śpiewem. Tego młodego przedstawiciela gatunku udało mi się sfotografować w drodze na SKS rok temu. Skakał wokół samochodu. Te ptaki cechuje odwaga, nie boją się ludzi. Za to często padają ofiarami kotów.Nawet w moim ogrodzie bez problemu znajduję gniazdo popularnego kosa. Ptaki te mają czarne ubarwienie piór i pomarańczowy dziób. Kiedy zmierzcha i świta kos raczy nas pięknym śpiewem. Tego młodego przedstawiciela gatunku udało mi się sfotografować w drodze na SKS rok temu. Skakał wokół samochodu. Te ptaki cechuje odwaga, nie boją się ludzi. Za to często padają ofiarami kotów.

Na tej stronie możecie posłuchać jakim śpiewem cechują się ptaki Polski. Znajdź kosa i posłuchaj tego pięknego głosuNa tej stronie możecie posłuchać jakim śpiewem cechują się ptaki Polski. Znajdź kosa i posłuchaj tego pięknego głosu.

Propozycje plastyczne

Ptaki

Origami

Ptaki z papieru