Want to make creations as awesome as this one?

Transcript

1

Start

3

6

4

2

5

Szczęść Boże, Witam was na kolejnej katechezie. Zaczniemy dziś od modlitwy piosenką: (Po kliknij nr 1) https://www.youtube.com/watch?v=joIOYRbAFIA&feature=youtu.be

Kochane dzieci zabieram was dzisiaj na bardzo wyjątkowe spotkanie . Tak !!! Spotkanie ze Zmartwychwstałym Jezusem. (kliknij nr 2 by poznać historię kto pierwszy się o tym dowiedział)

Były to kobiety, które bardzo kochały Pana Jezusa. Przyszły do grobu a tam zobaczyły odsunięty kamień i pusty grób. Ujrzały także anioła, który powiedział im, że Jezus Zmartwychwstał i żyje. Z radością więc pobiegły, by przekazać tę wiadomość uczniom. Gdy biegły spotkały Zmartwychwstałego Pana. A On dał im zadanie, by powiedziały uczniom, aby poszli do Galilei, bo On tam będzie.

Niedzielne spotkania są bardzo ważne i wyjątkowe. Jezus w Niedzielę po swoim Zmartwychwstaniu ukazał się kobietom a następnie uczniom kliknij nr 4.

Także z nami Pan Jezus chce się spotkać w każdą Niedzielę i czeka na nas Aby dowiedzieć się co przypomina nam o tym ważnym spotkaniu kliknij dzwoneczki (A potem nr 5)

Razem z rodzicami ułóż puzzle (kliknij na obrazek ) https://puzzlefactory.pl/pl/puzzle/graj/wielkanoc/217807-isus-je-uskrsnuo ) ISUS JE USKRSNUO - Ułóż Puzzle Online za darmo na Puzzle Factory Puzzle Isus je uskrsnuo - gry puzzle online. Puzzle układanki, puzzle dla dzieci, układanie puzzli za darmo. Ułóż puzzle Isus je... puzzlefactory

Jeśli chcesz możesz pokolorować obrazek Do zobaczenia na następnej katechezie! (W ikonce "serduszko", znajduje się niespodzianka dla Ciebie)

Tak, bicie dzwonu przypomina nam o spotkaniu z Jezusem:) Posłuchajcie: https://www.youtube.com/watch?v=wZBVRgqXOYM

Zaśpiewajmy piosenkę "Bóg nie umarł, Jezus żyje" Bóg nie umarł, Jezus żyje,/x3 daj mu ręce swe, daj Mu serce swe, daj mu nogi swe, daj Mu duszę swą, On twoim Panem jest. Doskonale! Teraz zaśpiewaj piosenkę z pokazywaniem: Kliknij strzałkę